Angle down Atgal

Lavoriškių punkto tualete kažkas atsikratė cigaretėmis už 9 tūkstančius eurų

Lavoriškių kontrolės punkto tualete kažkas paliko kuprinę ir lagaminus, kuriuose buvo 2750 pakelių kontrabandinių cigarečių. Manoma, kad taip rūkalais atsikratė patikros pabūgęs kuris nors maršrutinio autobuso keleivių.

Penktadienį paryčiais Lavoriškių užkardos pasieniečiai Lavoriškių kontrolės punkte tikrino į Lietuvą įvažiavusio maršrutinio autobuso Minskas – Vilnius keleivių dokumentus. Muitininkai tikrino jų vežamą bagažą, kurį keleiviai turėjo iš autobuso atsinešti į patikros vietą punkto patalpose.

Po kontrolės procedūrų punkte esančiame keleiviams skirtame tualete pasieniečiai pastebėjo bešeimininkius du didelius lagaminus ir kuprinę.

Juose buvo 2750 pakelių cigarečių „NZ Gold“, „Kent Nano Silver“, „Minsk Capital Qs“, „Minsk Capital“, „Queen Superslims“ ir „Winston Superslims Silver“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tokio krovinio vertė su Lietuvoje privalomais mokesčiais yra apie 9 tūkst. eurų.

Cigarečių savininkas nebuvo nustatytas. Manoma, kad kažkuris iš autobuso Minskas – Vilnius keleivių taip atsikratė rūkalų, kai pabūgo daiktų patikros.

Tabako gaminiai perduoti muitinės pareigūnams, kurie toliau tiria šį įvykį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite