Angle down Atgal

Laukiamiausi 2018 metų video žaidimai

Kiekvienais metais pasaulyje garsiausios video žaidimų kompanijos į rinką paleidžia šimtus naujų video žaidimų. Sony, EA, NetEase, Nintendo, SquareEnix, Ubisoft ir kt. yra tik kelios iš didžiausių žaidimų industrijų pasaulyje. 2018 metais jos žada išleisti ne vieną įvairių žanrų, temų, bei skirtingo sudėtingumo žaidimą, pritaikytą skirtingoms platformoms – Playstation, Xbox ar stacionariam kompiuteriui. Jeigu dar nespėjote pasidomėti, kokie video žaidimai 2018 metais išeis į prekybą, žemiau galite susipažinti su laukiamiausiais žinomų kūrėjų ir leidyklų žaidimais, pasiekiančiais parduotuvių lentynas jau kitais metais.

Far Cry 5 – Ubisoft kompanija jau patvirtino penktąją pamėgto žaidimo Far Cry dalį. Jau žinoma, kad žaidimo veiksmas sukasi Montanoje, JAV. Medžioklės ypatumai ir daug veiksmo šiame žaidime garantuoti.

Red Dead Redemption 2 – Rockstar Games įtampą dėl šio žaidimo kursto jau nuo 2016 metų. Iki šiol žaidimų mylėtojai spėlioja, ko laukti antroje Red Dead Redemption dalyje, tačiau keletas detalių yra jau nuspėjamos iš pasirodžiusio oficialaus žaidimo anonso, kuriame matyti kaubojai horizonte. Žaidimas bus prieinamas PS4 bei Xbox One platformoms.

Shenmue 3 – šis žaidimas – tikras fenomenas: projektų finansavimo svetainėje „Kickstarter“ Shenmue kūrėjai visus 2 mln. dolerių, kurie buvo būtini žaidimo kūrimui, surinko vos per 8 valandas! Šioje žaidimo dalyje toliau tęsis įtempta Ryo Hazuki, jo tėvo žudiko Lan Di ir kitų veikėjų istorija.

Death Stranding – Hideo Kojima sukurtas žaidimas PS4 platformai jau spėjo sudominti viso pasaulio žaidėjus. Kiekvienas žaidimo anonsas ir nauja paskelbta detalė tik dar labiau kelia susidomėjimą ir jaudulį belaukiant šio žaidimo su veikėju, kurį įkūnija garsusis aktorius Norman Reedus.

The Walking Dead (Overkill) – visoms platformoms pritaikytas žaidimas, kuris kelia dvejopus jausmus, kadangi ankstesnis pagal filmą The WalkingDead pastatytas žaidimas „Survival Instinct“ sulaukė daug kritikos. Todėl visos fanų viltys dabar dedamos į artėjantį Overkill žaidimą.

State of Decay 2 – jeigu praleidote pirmąją State of Decay žaidimo dalį, tuomet pražiopsojote vieną geriausių žaidimų apie zombius visoje video žaidimų istorijoje. Jeigu zombių filmai ir žaidimai yra Jūsų aistra, turite dar vieną priežastį laukti 2018 metų pavasario.

Anthem – kompanijos Bioware kurti baigiamas žaidimas anksčiau buvo žinomas kaip pavadinimu Dylan. Tai veiksmo-RPG kategorijos video žaidimas, kuriame galėsite susitikti su savo draugų veikėjais ir kartu tyrinėti puikius fantastiko pasaulius.

God of War – tai veiksmo/nuotykių žaidimas, kuriamas Santa Monica Studio kompanijos ir skirtas PS4 platformai. Žaidimo tema – Norsų mitologija paremti nuotykiai. Ankstesnės šio žaidimo dalys taip pat buvo paremtos graikų mitologija, todėl tai turiningas ir veiksmo kupinas žaidimas.

Tai garsiausių video žaidimų kompanijų produktai, kuriais jau ateinančiais metais galėsite spalvinti savo rutiną žaisdami PS4, Xbox One ar tiesiog savo namų kompiuteriuose. Jeigu nesate video žaidimų mylėtojas, kiekvienas iš šių žaidimų be menkiausios abejonės nudžiugins Jūsų vaiką, jaunesnįjį brolį, sesę ar draugą.

Šaltinis: gamespedition.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite