Angle down Atgal

Laukia dar trys nemokami „online“ spektakliai

Valstybinis Šiaulių dramos teatras ir šį savaitgalį pasiruošęs jus džiuginti. Nereikės niekur eiti, aktoriai patys virtualiai apsilankys jūsų namuose.

VŠDT informuoja apie šio savaitgalio teatro repertuarą online:

Balandžio 3 d. 18:30 val. - G. Labanauskaitė "Išrinktieji" (rež. M. Klimaitė).

Tai jaunų teatro kūrėjų spektaklis - tyrimas, pasakojantis apie septynis žmones, netikėtai pakliuvusius į slaptą psichologinį eksperimentą. Spektaklio žanras artimas detektyvui, bet kartu tai ir gilesnis žvilgsnis į žmogaus psichologijos gelmes. Kodėl ir kokiomis aplinkybėmis žmogus griebiasi prievartos ir žiaurumo?

Balandžio 4 d. 18:30 val. - "Kova" pagal Francą Kafką (rež. Paulius Ignatavičius).

Žiūrovų dėmesiui siūlome debiutinį P. Ignatavičiaus darbą Šiaulių teatro scenoje, iškart pelniusį režisieriui pripažinimą. Už "Kovos" režisūrą P. Ignatavičius buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui, nominacijas taip pat pelnė aktorius Juozas Bindokas ir scenografė Goda Palekaitė. Spektaklis persmektas kafkiška dvasia, jis kalba apie nematomus žmogaus vidinius pasaulius ir sapnus, kurie gali būti tikroviškesni, nei
realybė.

Balandžio 5 d. 16:00 val. spektaklis vaikams - "Kaštonė" (rež. A. Lebeliūnas).

Sekmadienio popietei siūlome jautrią istoriją apie draugystę, talentą ir ištikimybę, pasakojamą mielos kalytės Kaštonės akimis. Garsųjį A. Čechovo apsakymą "Kaštonė" teatro scenai adaptavo Daiva Čepauskaitė. Užburianti scenografija, įspūdingi kostiumai ir aktorių subtiliai perteikiama istorija - yra tai, dėl ko šį spektaklį mielai žiūri ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Kūrybinė komanda kviečia sekti teatro fb paskyrą @VSDTeatras arba informaciją tinklapyje www.vsdt.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite