Angle down Atgal

Lapkričio 5-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 5-oji – Vaižganto, senovės lietuvių dievo diena. Vaižgantas skatino augmenijos augimą ir derlių. Manoma, kad iš tikrųjų lietuviai garbino deivę Vaisgamtą, tik vėliau jos pavidalas paverstas į vyriškąjį. Vaižganto šventė buvo švenčiama trečiąją Ilgių (Vėlinių) dieną, nuėmus nuo laukų derlių.

Lapkričio penktoji, antradienis – 309-oji metų diena (antroji 45-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 56 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aubartas, Aubartė, Audangas, Audangė, Eliza, Elzbieta, Elžbieta, Elzė, Ilzbė, Ilzė, Ilžė, Florijonas, Liza, Lyzė, Zacharijus, Zakaras, Zakarijas;

rytoj: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė;

poryt: Amantas, Erna, Ernesta, Ernestas, Ernestina, Gotautė, Karina, Rufas, Rufina, Rufinas, Sirtautas, Sirtautė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.27, leidžiasi 16.37. Dienos ilgumas – 09.10.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Visi žmonės eina tais pačiais gyvenimo keliais, bet ne visi vienodai įmina pėdas“ (V. Hugo).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 5-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien trokšite meilės, populiarumo, atrakcijų. Visgi rizikinga nerti į nuotykius stačia galva, kenkti savo reputacijai. Turite slaptų priešų net tarp nepažįstamų žmonių.

JAUTIS. Nelengva diena. Gali komplikuotis reikalai, susiję su darbu, finansais, politika. Yra pavojus pagarsėti, įsivelti į rizikingus žaidimus. Senos nuodėmės jus pasivys ir pakibs virš galvos.

DVYNIAI. Nerimausite dėl savos ir artimų žmonių ateities, ypač jeigu kažkas iš jų ketina išvykti į užsienį arba jau tenai yra. Iš ten jie gali raginti jus atvykti. Tai jums sukels įtampą dėl apsisprendimo, ir turbūt nebe pirmą kartą.

VĖŽYS. Jeigu esate neatlikę pareigos, susijusios su pajamų deklaravimu, mokesčiais, draudimu, gausite priminimą. Už tai gali grėsti sankcijos. Darbe galimas patikrinimas, kitur – kitokia kontrolė.

LIŪTAS. Rūpesčių gali sukelti jūsų veikla arba žodžiais nepatenkinti asmenys, nusiteikę bylinėtis, ieškoti teisybės, satisfakcijos ar kaip nors pakenkti jūsų autoritetui. Arba patys kam nors tarpininkausite ir susidursite su biurokratiniais trukdžiais.

MERGELĖ. Gali būti, kad norėsite pasislėpti namuose, kad tik nereikėtų spręsti darbinių problemų. Ir iš tiesų galite gauti nedarbingumo pažymą, nes kartosis ankstesnė liga. Jeigu visgi eisite į darbą, ten galimas patikrinimas ar pan.

SVARSTYKLĖS. Jausitės atsakingi už artimuosius, vaikus. Arba jums tą atsakomybę primins jūsų vaikų pedagogai, kaimynai, kiti asmenys. Gali kartotis kažkokia jau buvusi situacija, problema.

SKORPIONAS. Kalba gali suktis apie seną reikalą, užsakymą, atsiskaitymą, dokumentus, nekilnojamąjį turtą, remontą, negrąžintus pinigus ar kt. Bus dėl ko nerimauti.

ŠAULYS. Galima konfliktinė situacija su kaimynais, kolegomis ar klientais. Galbūt eibių prikrės vaikai, arba kaip tik jūs dėl kitų žmonių abejingumo, savanaudiškumo patirsite žalos. Galima komandiruotė arba su ja susijęs rūpestis, nemalonumas.

OŽIARAGIS. Šiandien jums gali tekti atlyginti nuostolį, kurį kažkas patyrė dėl jūsų veikimo arba neveikimo. Arba jūs stengsitės gauti materialinę kompensaciją, atsiimti tai, kas priklauso jums, ir pan. Bus nelengva.

VANDENIS. Būsite kritiški, priekabūs ir viską sversite šaltu, apskaičiuojančiu protu, be emocijų. Tai gali trikdyti kai kuriuos jūsų draugus, artimuosius. Į pirmą planą iškils nebaigti darbai, neišpildyti pažadai.

ŽUVYS. Darbe, viešumoje gali pasklisti informacija, kurios derėtų neviešinti, ir tai gali sukelti jums problemų. Arba ims aiškėti ankstesnė nelegali veikla, klaidos apskaitos dokumentuose, sukčiavimo faktas ar pan.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite