Angle down Atgal

Lapkričio 20-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 20-oji – Afrikos industrializacijos diena. Tarptautinė geografinių informacinių sistemų diena. Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena.

Jungtinės Tautos paskelbė lapkričio 20-ąją Afrikos industrializacijos diena. Taip siekiama atkreipti pasaulio šalių dėmesį į žemą Afrikos pramonės lygį ir padėti jos šalims.

Geografinės informacinės sistemos (GIS) – tai kompiuterinių žemėlapių kūrimo priemonių visuma, iš įvairių duomenų bazių ir šaltinių gaunamus buvimo vietos duomenis, tokius kaip gatvės, pastatai, vandens telkiniai, teritorijų aukščiai ir pan., paverčianti vizualiais sluoksniais. Pirmoji oficiali GIS diena paminėta 1999 metais. GIS diena švenčiama lapkričio mėnesio trečiąjį trečiadienį.

Lapkričio trečiąjį trečiadienį minima ir Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena (LOPL). Tai kvėpavimo takų sutrikimas, kai žmogaus kraujyje trūksta deguonies ir jis pradeda dusti. Šią ligą dažniausiai sukelia rūkymas. Jei ji diagnozuojama per vėlai, žmogui gresia mirtis. Šios ligos formos: lėtinis bronchitas, bronchiolitas, emfizema. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje yra pusė milijardo žmonių sergančių LOPL.

Lapkričio dvidešimtoji, trečiadienis – 324-oji metų diena (trečioji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 41 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė;

rytoj: Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija;

poryt: Cilė, Cecilija, Cecilijus, Cecilius, Cilas, Cilė, Dargintė, Laimutis, Steikintas, Suvaidas, Suvaidė, Suvainas, Suvainė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.56, leidžiasi 16.11. Dienos ilgumas – 08.15.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Nemenkinkite bažnyčios išminties, nes tai vienintelė diktatūra, nenuversta du tūkstančius metų...“ (E. M. Remarkas).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 20-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien šauniai darbuositės ir kitus įkvėpsite produktyviam darbui. Gali būti kalbama apie komandiruotę, stažuotę, konferenciją, arba tai, kas atnešė pasekmių dabartinei situacijai.

JAUTIS. Būsite kūrybingi, žavūs. Jeigu ne pasikartojančios finansinės problemos, jaustumėtės patogiai atsipalaidavę. Galite patirti meilės nuotykį, flirtą arba gauti honorarą, susitarti dėl jo.

DVYNIAI. Šeimyniška diena. Prioritetą teiksite savų žmonių ratui ir namų erdvei bei komfortu joje. Į namus gali sugrįžti vienas iš šeimos narių. Arba patys grįšite, jeigu buvote išvykę.

VĖŽYS. Galite gauti pranešimą, susijusį su darbo paieškomis, pratęsti esamą veiklos ar komercinę sutartį, imti ar teikti interviu, gauti naudos iš reklamos ar pan. Tiktų prašyti rekomendacijos iš buvusios darbovietės, pasinaudoti įgytais įgūdžiais.

LIŪTAS. Šiandien įmanoma nauda iš anksčiau atliktos veiklos, projekto, reklamos, vaikų išlavinimo. Galimas neblogas pasiūlymas iš seno pažįstamo pagal bendrą hobį.

MERGELĖ. Viską darysite su užsidegimu. Jeigu užteks laiko, tai griebsitės ir išsamios namų ruošos. Visgi įdomesnis užsiėmimas gali būti pasimatymas, paflirtavimas kavinukėje pietaujant arba kūrybinė veikla, sceninis pasirodymas.

SVARSTYKLĖS. Jums šiandien seksis tvarkyti su medicina, labdara, socialine rūpyba susijusius reikalus. Apie jūsų arba artimo žmogaus socialinę veiklą gali būti parengtas straipsnis, interviu.

SKORPIONAS. Šiandien įsitikinsite, kad turite bičiulių, bendražygių, kuriems ne vis vien, kaip jums sekasi. Dėl kitų palankumo galima ir apčiuopiama nauda, ne tik komplimentai.

ŠAULYS. Būsite dalykiški ir sugebėsite daryti gerą įspūdį valdžiai, viršininkams. Kita vertus, vien seno įdirbio ir ankstesnių ryšių neužteks, jeigu norite labiau prasimušti karjeros srityje.

OŽIARAGIS. Tai turėtų būti sėkminga diena. Visiems patiks jūsų optimizmas ir filosofinis požiūris į opius dalykus. Galite sudominti įtakingą asmenį, užsienietį. Gali užsimegzti romantiška intriga.

VANDENIS. Jums gali pavykti atgauti seniai paskolintą daiktą ar pinigų sumą. Arba patys pagaliau atsiskaitysite su kreditoriumi. Beje, kažkas iš draugų gali prašnekti apie bendro verslo planą, investicijas.

ŽUVYS. Palanki diena ieškoti partnerių, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus, ypač jeigu privalote pagaliau išspręsti užsitęsusią, pasikartojančią problemą. Arba jei norite atsistatyti į buvusias pareigas, atgauti, ką praradote.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite