Angle down Atgal

„Langų remonto komanda“ apie natūralią namų ventiliaciją ir langų sandarumą

Projektuojant daugumą anksčiau pastatytų daugiabučių namų, buvo numatyta natūrali ventiliacija, kai oras patalpoms vėdinti patekdavo dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius langus, pažeidžiama projektinė oro apykaita ir dėl to atsiranda daugybė problemų, nes mediniai langai kvėpuoja, o plastikiniai ne.

Norintiesiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Patalpose, kuriose oro drėgnumas yra per aukštas, vėstantys garai virsta vandeniu – kondensuojasi. Norint kambaryje sumažinti oro drėgnumą, būtina gera oro ventiliacija visas 24 val. per parą. Tam rekomenduojami ventiliaciniai vožtuvai, kurie apsaugos nuo per drėgno oro patalpoje. Plastikinių langų vožtuvai yra lengvai montuojami, nepažeidžiant lango rėmo. Tai puiki priemonė oro apykaitai atkurti, neleidžianti suprastinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje, kondensato susidarymo, langų rasojimo, pelėsio, kuris ne tik gadina patalpos vaizdą, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą. Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje, lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių ir kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kitų. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų.

Norint saugoti šilumą namuose bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines

Guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5–7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, patalpose pradeda kauptis drėgmė. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtomoji guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, į patalpas lengvai patenka drėgmė.

Jeigu, atidarius langą, pastebime lango rėmo apačioje susikaupusį purvą, tai tik patvirtina, kad guminės lango tarpinės nebeatlieka savo izoliacinės funkcijos. Susikaupęs purvas, šiukšlės, padidėjęs sklindantis triukšmas iš gatvės tik patvirtina, kad jūsų tarpinės jau savo laiką atitarnavo. Susikaupęs purvas, šiukšlės užkemšą lango rėmo drenažą ir taip tik padidina drėgmės lygį patalpose. Tam, kad viso to išvengtumėte, „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-LON poliuretano tarpines

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0,033w/mk. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl jums nebereikės perstatyti langų mechanizmo į vasaros ir žiemos režimus. Nors jūsų langams bus 10 metų ir daugiau, jie vėl tarnaus kaip nauji.

Skelbiama kalėdinė akcija! Iki gruodžio 24 d. pagal iškvietimą pas jus mūsų specialistas apsilankys nemokamai. Suteiksime nemokamų konsultacijų – jums tai nieko nekainuos. Užsisakant visų langų remonto paslaugų pilną paketą ir visus langus tvarkant vienu kartu, bus taikomos nuolaidos darbams net iki 40 proc. ir gausite dovaną – vieną ventiliaciniį vožtuvą „Air-Box“.

www.remvalus.com
Tel.: 8 604 24 268,
8 606 93 229

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite