Angle down Atgal

Laisvės partija įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne

Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.

Palangos skyriaus steigiamajam susirinkimui pirmininkavo Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė.

„Laisvės partija sėkmingai stiprina savo pozicijas Vakarų Lietuvoje – šiandien savo veiklą pradėjo Palangos skyrius. Simboliška, kad šio skyriaus steigiamasis susirinkimas įvyko būtent šiandien: net keturi Vasario 16-osios akto signatarai mokėsi Palangos progimnazijoje, o Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga mieste buvo atidaryta ir Signatarų alėja. Palangoje laisvės idėjos puoselėjamos jau daugybę metų, todėl esu tikra, kad naujausio Laisvės partijos skyriaus aktyvi ir prasminga veikla garsės ne tik pajūryje, bet ir visoje šalyje“, – sakė ji.

Laisvės frakcijos narė Morgana Danielė, pirmininkavusi Berlyno skyriaus steigimui, teigė, jog Berlynas įkūnija laisvę, drąsą ir įvairovę. „Ką reiškia vien unikali šio miesto istorija – Berlyno sienos griūtis, kaip išsilaisvinimo iš už geležinės uždangos simbolis! Kaip simboliška, jog šį Laisvės partijos skyrių steigiame Vasario 16-ąją, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tai daug žadanti pradžia. Tikiu, jog mūsų tautiečiai, gyvenantys Berlyne, puikiai įsilies ir papildys mūsų kuriamą politinę jėgą bei įneš naujos energijos į Lietuvos politiką“, – teigė M. Danielė.

Šiuo metu veikia jau 29 Laisvės partijos skyriai Lietuvoje ir užsienyje. Artimiausiu metu Laisvės partija įsteigs skyrius Klaipėdos rajone, Kauno rajone ir Telšiuose.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite