Angle down Atgal

Laisvalaikis paplūdimyje: ką nuveikti?

Jei dar nebuvote šią vasarą prie jūros, tuomet paskubėkite! Poilsis paplūdimyje dovanoja daugybę teigiamų įspūdžių ir emocijų. Nuveikti čia galima labai daug: statyti smėlio pilis, pasiturkšti vandenyje ir tiesiog smagiai praleisti laiką. Jums tereikia įjungti vaizduotę ar teisiog pasinaudoti keliomis idėjomis, kurias jums siūlome.

Užsiiminėti joga. Tai puikus užsiėmimas paplūdimyje, kuris gali vykti tiek pasveikinant rytinę, tiek palydint vakarinę saulę. Ryte tai gali suteikti naujų jėgų ateinančiai darbo dienai, o vakare – padėti atsinaujinti tiek kūnui, tiek sielai.​​

Aitvarų leidimas. Tai veikla, tinkanti visai šeimai. Paplūdimys - tai tinkamiausia vieta leisti aitvarus, o ypač vėjuotu oru.

Gintarų ir akmenukų rinkimas palei pajūrį. Einant palei pajūrį galima prisirinkti įvairiausių akmenukų ir gintarų, kuriuos vėliau galima kolekcionuoti arba panaudoti įvairiems darbeliams.

Smėlio pilių statymas. Tai ne tik vaikų žaidimas, bet ir pramoga tėveliams prisijungti ir padėti vaikams kuo greičiau pastatyti įspūdingesnes smėlio pilis.

Gyvūnai iš smėlio. Tvirtovių ir pilių statymas – linksma ir paprastai įvykdoma veikla. Tačiau jeigu nori tam tikro iššūkio, galima pamėginti surengti smėlio gyvūnų statymo konkursą. Savaime suprantama, ypatingai įmantrias trimates figūras išgauti bus sunku, tačiau apsiribojus gyvūnėlių atvaizdų pateikimu profiliu bus galima patirti iššūkį be ypatingų meninių smėlio formavimo gebėjimų.

Paplūdimio tinklinis, badmintonas, skraidanti lėkštė:.Tai nesunki, didelių fizinių pastangų nereikalaujanti, tačiau vis vien judėti skatinanti sportinė veikla, kurioje reikalinga koordinacija ir komandinis darbas.

Jojimas pajūriu su žirgais.Tai puiki pramoga tiek suaugusiems tiek ir jų vaikams. Dauguma šią pramogą išbandžiusių joja pirmą kartą, o įspūdžiai nepamirštami. Tokią pramogą teikia Palangos ir Klaipėdos žirgynai. Vaikams taip pat organizuojami pasijodinėjimai poniais.

Įvairios literatūros skaitymas ir kryžiažodžių/galvosūkių sprendimas. Žinoma, šia veikla galima užsiimti ir namie, ir viešosiose erdvėse, tačiau spiginanti saulė ir bangų ošimas kartais padeda dar geriau įsijausti į tarp popieriaus lapų besislepiančią intelektualią pramogą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite