Angle down Atgal

Laiškas skaudančia širdimi

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Mieli šiauliečiai - bendruomenės, judėjimai, politikai, dar šių metų liepos mėnesį atviru laišku kreipiausi į miesto Merą, politinių partijų vadovus dėl sukeltų rietenų įkuriant Nakvynės namus. Kviečiau visiems bendrai rasti kompromisą.

Rašiau - „nemėtykim gyvų žmonių po miestą, Jie- šiauliečiai. Jie vis tiek liks Šiauliuose... Tik kur?“

Mums, daugumai tremtinių, irgi gerai žinoma tokia situacija. Grįžusius iš tremties mus stumdė, neleido kurtis savuose namuose. Kai kuriems neleido gyventi net Lietuvoje.

Praėjo beveik pusmetis... Bendruomenių kiršinimui jau naudojamos ir žiniasklaidos priemonės.

Ko gero jau ir ryšiai, pinigai pajungiami bendruomenių kiršinimui. Vargšas benamis taip pasireikšti negali. Jis tik nuolankiai nuleidęs galvą laukia malonės...

O gal geriau piketuotojai tegu piketuoja ne prieš tuos, kurie nori nuskriaustiems žmonėms padaryti kažką gero, o tegul eina prie nakvynės namų su plakatais, žiūri krikščioniškai benamiams į akis ir išsako savo nuomonę apie juos...

Prezidentas Gitanas Nausėda per Prezidentūroje atkuriamus Maldos pusryčius pasakė: „Politiniame gyvenime bendrus tikslus vis dažniau užgožia beprasmė konkurencija, pyktis ir nepagarba vienas kitam. Tampame pažeidžiami kaip tauta, kaip valstybė, kaip bendruomenė. Ir kaip individai“ – teigė prezidentas, pabrėždamas kad bendra malda yra itin svarbi ir kaip dvasinė praktika, ir kaip tautą vienijantis veiksnys.

Vyksta Adventinis laikotarpis. Labai prašau, susimastykime, mėginkime nors truputį keistis...

Pagarbiai,

Valerija Jokubauskienė

LPKTS Šiaulių filialo Valdybos pirmininkė

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite