„The Roop“ 65-ojoje „Eurovizijoje". EPA-ELTA ir Etaplius.lt nuotr.
Angle down Atgal

Laimingas bilietas ištrauktas: Lietuva su „The Roop“ keliauja į Eurovizijos finalą

Šiandien – viltingas vakaras. Pirmąjame Eurovizijos pusfinalyje, pirmuoju numeriu  Roterdamo „Ahoy“ arenoje pasirodė Lietuvos atstovai – grupė „The Roop“. Skaičiai padovanojo sėkmę – geltonoji banga keliauja į finalą.

Šių metų „Eurovizijos“ pirmajame pusfinalyje dėl vietos konkurso finale susirungė 16 šalių atstovai: Lietuvos, Slovėnijos, Rusijos, Švedijos, Australijos, Šiaurės Makedonijos, Airijos, Kipro, Norvegijos, Kroatijos, Belgijos, Izraelio, Rumunijos, Azerbaidžano, Ukrainos ir Maltos.

Šiemet, kaip niekada, Lietuva vieninga. Pavieniai žmonės, įstaigos, organizacijos, mokyklos kūrė palaikančius vaizdo įrašus, puošėsi geltona spalva ir begaliniu tikėjimu išreiškė palaikymą grupei „The Roop“.

„Kaupėsi ašaros, tobuliausi, pirmą kartą taip didžiuojuosi mūsų pasirodymu, didžiuojuosi iki negalėjimo, judėjo visi namai, savo šalies pasirodymą Europai perkėlėme į kitą lygį, didžiuojuosi kiekviena pasirodymo sekunde“, - tai tik maža kruopelytė socialinių tinklų komentatorių komplimentų Lietuvos atstovų pasirodymui.

Į finalą kartu su Lietuva keliauja Norvegija, Izraelis, Rusija, Azerbaidžanas, Malta, Kipras, Švedija, Belgija ir Ukraina.

Vakaras buvo išties džiugus. Socialiniai tinklai taip pat nusidažė geltona spalva, o pokalbiai sukosi tik apie lietuvių pasirodymą. Etaplius.lt Instagram paskyroje sukurtoje apklausoje, kurioje klausėme, kelintą vietą Lietuvos atstovai su daina „Discoteque“ gali užimti šių metų Eurovizijos konkurse, skaitytojai prognozavo atsidurti dešimtuke ar net užimti pirmąją vietą. Tiesa, skaitytojai juokavo, kad Lietuvos biudžetas nepasirengęs pirmai vietai ir konkurso organizavimui.

Antrasis pusfinalis vyks jau šį ketvirtadienį, o šeštadienį vėl galėsime stebėti ir palaikyti savo atstovus bei sužinoti kokią vietą Eurovizijos konkurse pelnysime šiais metais.

Grupė „The Roop“ atstovauti Lietuvai buvo išrinkta ir praėjusiais metais, bet dėl koronaviruso pandemijos konkursas buvo atšauktas, šiemet jis organizuojamas laikantis griežtų Nyderlandų vyriausybės nustatytų taisyklių.

„Eurovizija“ rengiama kasmet nuo 1956 metų, Lietuva joje debiutavo 1994 metais.

Geriausias visų laikų Lietuvos pasiekimas „Eurovizijoje“ buvo šeštoji vieta – ją 2006-aisiais Graikijoje užėmė žymių Lietuvos dainininkų penketukas „LT United“ su daina „We Are The Winners“.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite