Angle down Atgal

Laimės keksiukų jėga

Paramos akcija „Laimės keksiukai“ jau septintus metus iš eilės vienija visas švietimo įstaigas ir Šiaulių miesto bendruomenę prieš didžiąsias šventes padovanoti LAIMĖS vaikams ir jų šeimos nariams. Paramos akcijos tikslas - paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, skiriant Akcijos metu surinktas pinigines lėšas jų ir jų šeimų socialinės aplinkos gerinimui.

Ši tradicinė akcija formuoja vaikų atjautą, mokėjimą dalintis, nesavanaudiškumą bei skatina mokinių savanorystę ir stiprina bendruomeniškumą, telkdama suaugusius ir vaikus kilniam tikslui. Parama reikalinga keturiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams: du jau mums pažįstami ir du – nauji. Praėjusiais metais parama buvo skirta Urtės Žaliūkaitytės ir Martyno Grikšto šeimoms. Abu vaikai operuoti užsienyje, tačiau dar nepasveiko. Tiek Martynui, tiek Urtei reikalinga dar viena operacija ir mūsų parama. Paramos reikia ir šiauliečiui aštuoniolikmečiui Henrikui Volodkai bei joniškiečiui Gyčiui Šidlauskui.

Paramos akcija „Laimės keksiukai“ vyksta nuo 2019 m. lapkričio 28 d. iki gruodžio 16 d. švietimo institucijose, įvairiose Šiaulių miesto erdvėse. Konkretų laiką, vietą ir renginio formą ugdymo įstaigos bendruomenė pasirenka savarankiškai, tačiau tikime, kad vaikus su skanėstais tikrai sutiksite ir geranoriškai prisidėsite prie bendro kilnaus tikslo.

Akcija šiais metais yra ypatingai gausi, papildyta įvairiais įstaigų koncertais, iniciatyvomis. Prie akcijos jau ne pirmus metus prisideda ir verslo įmonės, ir savo prisidėjimu ženkliai padeda akcijos vaikams. Norime pristatyti vieną iš jų.

MŪSŲ VAIKAI – G Y T I S

„2018 m. kovo 23 d., Vilniaus Santaros klinikose, Gyčiui buvo nustatyta ūminė limfoblastinė leukemija. Tuo metu jam buvo 8 metai. Nuo to laiko vyksta intensyvus gydymas onkohematologiniame skyriuje. Šiuo metu vis dar taikoma intensyvi chemoterapija. Net ir būnant namuose Gytis kasdien turi vartoti chemoterapinius vaistus. Vaistai, skirti gydymui, yra nemokami tik gulint ligoninėje. Gydantis ambulatoriškai tenka pirkti vaistus, kurių ne tik, kad nekompensuojami valstybės, bet ir ne visada jų galima įsigyti Lietuvoje, todėl tenka pirkti iš užsienio. Onkologinėmis ligomis sergantieji turi skirti ypatingą dėmesį savo mitybai, tačiau ligoninėse tiekiamas maistas visiškai nepritaikytas ligoniukams (gydymo metu teko susidurtu išopėjusios burnytės problema, medikamentai buvo gabenami net iš užsienio), todėl net ir gulint ligoninėje maistą tenka pirkti už savo lėšas.“

Prisidėti prie paramos akcijos galite pervesdami lėšas į akcijos paramos sąskaitą Nr. LT807300010134550517 AB Swedbank (Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“, įmonės kodas – 302522473), mokėtojo paskirtyje nurodomas aukojančios įstaigos pavadinimas ir paskirtis – „Paramos akcijai „Laimės keksiukai 2019“.

Akcijos organizatoriai – Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų neformaliojo vaikų švietimo koordinatorių metodinio būrelio taryba, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Švietimo skyrius, Šiaulių Rotary klubas „Harmonija”.

Kilus klausimams skambinkite telefonu – 861207080 (Giedrė), rašykite srkharmonija@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite