Angle down Atgal

Laimė myli tylą – meilės horoskopas gegužės 26–31 dienoms

Atėjo paskutinė pavasario savaitė. Šis meilės horoskopas atskleis, kaip zodiako ženklams šią savaitę seksis santykiuose!

Avinas
Šią savaitę žvaigždės Avinams pataria nelaukti savaitgalio, jei jie nori surengti nepaprastas romantiškas atostogas sau ir savo mylimajam. Šiam maloniam tikslui gegužės 28 diena yra labai tinkama. Iš anksto nesigilinkite į smulkmenas: netipiška situacija sužadins jūsų kūrybiškumą.

Jautis
Šią savaitę meilės horoskopas Jaučiui pataria būti lanksčiam ir stebėti aplinką. Pažvelkite į situaciją iš skirtingų kampų ir neskubėkite priimti sprendimų. Kad nešvaistytumėte laiko, stenkitės visas problemas išspręsti kaip galima greičiau, tada pagaliau būsite pasiryžę pasinerti į nuotykius.

Dvyniai
Ši savaitė privers Dvynius permąstyti daugumą dalykų ir pakeisti savo požiūrį kai kuriais aspektais. Galbūt jus domina kasdieninė santykių pusė? Prasmingam pasimatymui geriau pasirinkti gegužės 28 dieną: niekas nesugadins romantiškos dvasios.

Vėžys
Vėžiams laikas prisiminti savo įpročius ir poreikius. Jums pavyks atkurti asmeninių santykių tvarką antroje savaitės pusėje, bet net tada jūs būsite linkę mąstyti paradoksaliai ir nelogiškai. Nedarykite iš savęs diplomato: šis vaidmuo jums nebus sėkmingas.

Liūtas
Šios savaitės pradžioje ir pabaigoje leiskite įvykiams tekėti sava srove, nesistenkite nieko pakeisti. Tačiau savaitės viduryje neturėtumėte apsiriboti paprasto dalyvio ar žiūrovo vaidmeniu, galite drąsiai veikti. Trečiadienį ar ketvirtadienį turėsite galimybę parodyti savo geriausias asmenines savybes, pavyzdžiui, žavesį ir sąmojį.

Mergelė
Šios savaitės įvykiai privers Mergelės mylimuosius susimąstyti apie ateitį. Nuolatiniuose santykiuose svarbu nedaryti nieko iš anksto, nekelti ultimatumų. Tesėkite pažadus, būkite jautrūs vienas kitam čia ir dabar. Jei esate nepatenkintas santykiais, turėtumėte juos užbaigti.

Svarstyklės ‌‌
Antroje šios savaitės pusėje Svarstyklėms gali nutrūkti viena iš svarbių gijų, kuri jungia juos su mylimuoju. Geriau laikinai apriboti bendravimą, kad nereiktų meluoti. Jei neturite ramybės, palaukite sekmadienio vakaro – tada galėsite ramiai pailsėti.

Skorpionas
Savaitės pradžioje Skorpionai išsigąs, kad po kojomis ima griūti žemė. Žvaigždės žada teigiamą dinamiką ir užtikrina, kad iki savaitgalio padėtis pagerės. Žinomi veiksmingi triukai vėl padės meilės srityje.

Šaulys
Savaitės pradžioje įsimylėjęs Šaulys neturėtų ignoruoti įvairiausių ženklų ir savo svajonių. Nepraleiskite gegužės 28 dienos: tai geriausia data, nutiks kažkas netikėto. Savaitgalį nepasikliaukite nuojauta: jūsų pranašumai bus ginčytini, o trūkumai akivaizdūs. Būsite sužeisti dabartinio ir buvusių partnerių strėlėmis.

Ožiaragis
Šią savaitę svarbiausia diena Ožiaragiams yra šeštadienis. Visi nuotykiai baigsis saugiai ir be šalutinių padarinių. Pagaliau jausitės gerai ir suprasite, kad niekas nėra tobulas, tad ir jūs neprivalote toks būti.

Vandenis
Šią savaitę Vandeniai neturėtų eiti į pasimatymus. Žvaigždės rekomenduoja padaryti išimtį gegužės 28 dieną. Pasiruoškite staigmenai. Vakaro žvaigždė gali būti jūsų partneris, o ne jūs. Jei kažkas nepavyko, tai paaiškės sekmadienio vakarą.

Žuvys
Geriausiai Žuvims įsimylėti antradienį. Savaitgalis sustiprins abipusę aistrą, tačiau reikės tam tikros kibirkšties. Jei į viską reaguosite staigiai ir jautriai, nuolat pyksitės su partneriu. Sėkmė išgelbės jus nuo didelio kivirčo, o abipusis kilnumas, pagarba ir rūpestis taip pat netrukdys santykiuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite