Angle down Atgal

Laimai Tamulytei-Stončei auginti dukrą padeda gyvūnai

Kai visa Lietuva sužinojo apie dainininkės, laidų, renginių vedėjos Laimos Tamulytės-Stončės gimusią dukrą Emiliją, kartu gyvenančios katės Aliaska ir Juta jau tyrinėjo naujagimę. Juk namų šeimininkės – tai katės.

„Buvo neramu. Kaip sakau, katinas, bet kokiu atveju, jis turi nagučius, tie nagučiai būna aštrūs. O vaikas, kai jis nejaučia, jam minkšta, gražu…“. Tačiau Aliaska ir Juta Emiliją priėmė svetingai. Į namus netgi ėmė tempti grobį – sumedžiotus peliukus, kirstukus, paukštukus. Na, kad šeima neliktų alkana. „Matyt, galvoja, tikriausiai, kad šeimininkai pavalgyt neturės ko“, – juokiasi Laima.

Kaip katės myli Laimą ir jos šeimą, taip ir šeima myli augintines. O kaip mylėti gyvūnus, dainininkė ir laidų vedėja tikrai žino. Moters gyvenime nebuvo momento, kad šalia nelakstytų ar nešliaužiotų koks gyvūnas. Tai žiurkėnas, tai triušis, tai koks senbernarų veislės šuo ar žuvytės.

Žuvyčių akvariumą prižiūri vyras Gediminas, o žuvytės, kaip sakoma, nelieka skolingos – jos padeda auginti Emiliją. „Pastebėjau, kad, sakykim, Emilija, kreipė į tas žuvytes dėmesį, tai aš ją pradėjau „monyt“, šitaip gulėti ant pilvo. Tiesiog padedu ant vystymo stalo, paverčiu ją ant pilvo ir jinai žiūri į tas žuvytes. Ir mes taip išmokom gulėti ant pilvuko“.

Tačiau kodėl vieną dieną Laimos Tamulytės katės į namus pradėjo vestis kavalierius? Apie tai jau šį šeštadienį 17.55 val. pasakos LNK gyvūnų gyvenimo būdo laida – „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite