Angle down Atgal

Laikysis vėsūs orai: bus vėjuota ir lynos

Kokie orai žadami šią savaitę? Sinoptikai sako, kad daugiau šilumos sulauksime tik savaitgalį, nors skėčių taip pat prireiks.

Trečiadienį orai keisis mažai, situacija išliks labai panaši kaip ir antradienį. Nakties valandomis dirvos paviršiuje vietomis numatomos šalnos. Temperatūra svyruos tarp 2–6 laipsnių šilumos.

Dienos metu Vilniuje ir Panevėžyje oras šils iki 8, Kaune ir Šiauliuose iki 9 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 12 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį be žymesnių kritulių, numatoma 2–7, prie jūros 10 laipsnių šiluma. Dienos metu dangus bus niūrus, pro vakarinius šalies rajonus atkeliaus nauja kritulių porcija. Po pietų, vakare lis daug kur, vietomis smarkokai. Sustiprės vėjas, jis suksis iš pietų, pietvakarių, prie jūros gūsiai bus stipresni, ypač vakare, kuomet įsismarkaus iki 20 ar daugiau metrų per sekundę.

Dieną orai jau bus šiltesni. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje temperatūra kils iki 12, Šiauliuose iki 11 laipsnių. Klaipėdoje bus apie 15 laipsnių šilumos.

Gera žinia ta, kad penktadienį ir šeštadienį šilumos bus dar daugiau, tačiau prireiks skėčių – krituliai nesitrauks, kai kur lis gausiai. Vyraus permainingas debesuotumas, tad vietomis trumpai gali ir saulė pasirodyti.

Tikėtina, kad sekmadienį orai bus sausesni ir su pragiedruliais, visgi, vėjas bus nemalonus ir pūs iš šiaurės vakarų.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite