Angle down Atgal

Labdaringame renginyje A. Valentaitė pasirodė be mylimojo: ar tai patvirtina gandus apie skyrybas?

Žinoma stilistė Asta Valentaitė visai neseniai apsilankė kasmet vykstančiame labdaros vakare. Tačiau šįkart moteris pasirodė be mylimojo, multimiljonieriaus Gleno Manchesterio.

Prieš metus tame pačiame renginyje pora pasirodė kartu bei socialiniuose tinkluose pasidalijo šiltomis vakaro akimirkomis.

Šiemet renginyje pasirodžiusi viena, moteris dar labiau pakurstė neseniai prasidėjusius gandus apie poros skyrybas.

A. Valentaitė prie nusifotografuoti skirtos sienelės pozavo viena, pasipuošusi balta „Stellos McCartney“ suknele su petnešėlėmis, taip pat įsiamžino su kita lietuve, anksčiau garsia buvusia dviratininke Modesta Vžesniauskaite bei jos mylimuoju Johnu Caudwellu. Renginio akimirkomis A. Valentaitė pasidalijo instagrame.

A. Valentaitė visada vengė kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, ne išimtis ir santykiai su britų milijonieriumi G. Manchesteriu. Pramogų pasaulyje jau kurį laiką sklinda kalbos apie poros skyrybas, tačiau žinoma moteris jas neigia.

Gandus apie dar vienas skyrybas kursto tai, kad žinoma moteris viešumoje dažniau pasirodo viena, taip pat socialiniuose tinkluose retai matomos poros nuotraukos.

Gandams netylant, A. Valentaitė neseniai sureagavo į sklindančias kalbas ir jas oficialiai paneigė. „Mes neišsiskyrėme“, – vienam portalui tuomet teigė moteris.

2008 m. A. Valentaitė buvo ištekėjusi už verslininko Laimučio Pinkevičiaus, tačiau netrukus jiedu pasuko skirtingais keliais. Vėliau, 2014-aisiais, gražuolė draugavo su krepšininku Dovydu Rediku, tačiau tų pačių metų žiemą jie taip pat išsiskyrė.

Praėjusių metų pavasarį apie užgimusius romantiškus jausmus A. Valentaitė pranešė paskelbdama nuotrauką socialiniuose tinkluose. Moters širdį užkariavo 15 metų už ją vyresnis britų multimilijonierius G. Manchesteris.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite