Morka ir Spalvė rado namus, Kurmiukas dar paieškose
Angle down Atgal

Labai dažnai žmonės "kabinasi sau medalius", kad paėmė augintinį iš prieglaudos...

...Bet yra kita ta medalio pusė. Labai nedaug žmonių paima gyvūnėlį, kai mato, kad jis gali ir sirguliuoti, bei mąsto sąmoningai, kad pasveikti jam lengviau namie, negu tarp daugelio visų kitų, kurie irgi gali užsikrėsti... Štai dvi istorijos, nutikusios per dvi dienas, kurias nutarėmė aprašyti, nes šie žmonės verti pagyrimo, nors, kaip patys sako, "gi nieko mes čia TOKIO nepadarėme"... Padarėte, patikėkite.

Kiekvienas globėjas savo augintiniui linki pačių geriausių namų... geriausio žmogaus. Vis galvoji kaip reiktų atskirti, jei žmogus nėra pasiruošęs naujam šeimos nariui... O šį kartą mums to net nereikėjo. Spalvė, lyg kareivis per mūšį, išliko ir kantriai sulaukė savo žmogaus, net dviejų (na, namuose ji turės net du ją mylinčius žmones) ir tai ne viskas, jos laukė ir ten gyvenanti senbuvė, kuri priėmė Spalvę...

O gražuolė Ryžiukė, pasirodo Ryžiukas, dabar jau turi tikrą nustatytą lytį ir VARDĄ, tai - Morka, taip kruopiuką užvadino jo nauja mama ir tėtis. Žinokit, ir jis turės du jį mylinčius žmones ir dyyydelį, baltą brolį Kumpį!!! Jėėėėė, nereali šeima, pypsiau tu... Mažiukas pypsiukas atvyko iš sodų, atvežtas gero žmogaus. Išalkęs ir nusilpęs, lyg voriukas ropojai tuo sunkiu našlaičio keliu... išmylavo tave ir perdavė patiems nuostabiausirms tavo tėveliams. Būk geras, nesysiok į batus, neskriausk brolio Kumpio, o mes tavęs ilgėsimės ir lauksime laimingų nuotraukų...

Esame matę visko ir kai atėjusiems naujiems šeimininkams užsimename, kad gali sirguliuoti mažiukas, kad gali pasirodyti odos liga, tikri, patys tikriausi šeimininkai atsako: "viskas gerai... išgydysim". Jūs esate stebuklai šių mažų širdelių gyvenime... AČIŪ JUMS, Violeta ir Ilona, bei jūsų antrosioms pusėms.

O yra tokių žmonių, kurie rezervuoja gyvūnėlį, laukia, kol nukirminsi, paskiepysi, sterilizuosi arba kastruosi, o paskui susisiekus sako, kad jau turi augintinį. Bet šiandien ne apie juos. Šiandien mes laimingi, kad gerų žmonių yra ir tikime jų yra didesnė dalis, nei tų kitų.

p.s. turime dar ir juodą Kurmiuką, kuris norėtų namo ir šiuo metu turi odos problemytę. Bet ji išgydoma. Tiesiog kas trečią dieną reikia patepti vaistais galvelę. Susidomėjai? Parašyk į Namuką ;)

https://www.facebook.com/namukasgatvinukui/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite