Autorės nuotraukos
Angle down Atgal

Kybartuose tradiciškai nuskambėjo „Tautiška giesmė“

Kybartuose “Tautiškos giesmės“ iniciatyva tradiciškai gyvuoja jau ne vienerius metus. Šventinę liepos 6 dieną kybartiečiai ir miestelio svečiai susibūrė į Šv. Mišias, kurios vyko Eucharistinio Išganytojo bažnyčioje.

Kybartų klebonas Vaidotas Labašauskas Šv. Mišių metu taikliai kalbėjo apie galimybę ne tik imti, bet ir duoti bei kaskart paklausti savęs – „ką aš daviau Lietuvai, kad čia gyventi būtų gera?“ Iškart po Šv. Mišių miestelio bendruomenė rinkosi į šventinį koncertą miesto parke.

Minėdami Valstybės dieną susirinkusieji galėjo klausytis gražių muzikinių kūrinių, kuriuos atliko vokaliniai ansambliai „Vaivora“ ir „Gija“, taip pat solistės Gabrielė Bendžiūnaitė ir Viktorija Klimaitė. Koncerto metu daug užsiėmimų bei staigmenų laukė ir pačių mažiausių: vaikai galėjo patys pasigaminti Lietuvos trispalvę, žaisti su muilo burbulais, piešti kreidelėmis ir kt.

Susirinkusius dalyvius sveikino Seimo narys Kęstutis Smirnovas, kuris Kybartų kultūros centro bendruomenei įteikė padėką už Kybartų krašto kultūros tradicijų puoselėjimą, kūrybiškas idėjas bei visuomenei ir valstybei reikšmingas iniciatyvas. Gražius linkėjimus išsakė ir miesto seniūnas Romas Šunokas, klebonas Vaidotas Labašauskas ir kt. Netrukus Kybartų miesto žmonės ir mūsų tautiečiais visame pasaulyje jau dešimtą kartą giedojo Tautišką giesmę.

Šventiniame renginyje, akivaizdu, Lietuva suskambėjo vienu balsu...drąsiu ir be galo vieningu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite