Angle down Atgal

Kybartų daugiabutį sudrebino sprogimas

Sekmadienio vakarą 18.37 val. Skubios pagalbos centras gavo pranešimą, kad Kybartuose (Vilkaviškio r. sav.) viename iš Darvino gatvės daugiabučių nugriaudėjo sprogimas, o iš laiptinės veržiasi dūmai.

Į nelaimės vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai penktame aukšte rado atvira liepsna degantį vieno kambario butą. Patekę vidun ugniagesiai virtuvėje rado stipriai apdegusį šoko ištiktą vyrą (g. 1970 m.). Nukentėjęs žmogus iš buto buvo išneštas ir perduotas greitosios pagalbos medikams, kurie jį išvežė į ligoninę.

Ugniagesiai gelbėtojai skelbia, kad po sprogimo kilus gaisrui apdegė kambarys, jame buvę baldai, aprūko virtuvė ir vonia. Sprogimo banga išlaužė ir gretimo buto balkono duris, išdužo langas, taip pat keletas laiptinės langų. Gesinant gaisrą visas butas buvo sulietas vandeniu, taip pat ir kiti butai.

Įtardami, kad sprogimą galėjo sukelti vyro bute laikytas sprogmuo, įvykį drauge tiriantys policijos pareigūnai ir ugniagesiai pirmadienį priešpiet buvo nutarę evakuoti visų šiame name esančių 50 butų gyventojus. Visgi evakuacija, dar nė neprasidėjusi, buvo atšaukta.

Pirminiais duomenimis, versija, kad sprogimą galėjo sukelti bute laikytas sprogmuo, buvo atmesta, tačiau kodėl nugriaudėjo sprogimas, dar tiriama. Šiuo metu jau nustatyta, kad sprogimo epicentras yra kambaryje, kuriame buto savininkas buvo įsijungęs kažkokį šildymo prietaisą.

Pranešama, kad buto savininkas apdegė apie 85 proc. kūno.

Nelaimės sukrėsti Kybartų gyventojai aptarinėja keistą sutapimą. Prieš penkerius metus dėl sprogimo toje pačioje Darvino gatvėje esančiame kitame daugiabutyje nukentėjo sekmadienį stipriai apdegusio vyro brolis. Tąkart buvo nustatyta, kad sprogimą sukėlė dujų nuotėkis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite