Angle down Atgal

Kviečiame Šiaulių miesto jaunimą dalyvauti projekto veiklose

Šiaulių menų mokyklos atviro Jaunimo centro padalinys vykdo projektą „Restartas Šiaulių jaunimo centre“. Projektą remia Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas bus įgyvendinamas iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Pagrindinis šio projekto tikslas yra sudaryti palankias ir saugias sąlygas ugdyti jaunimo sąmoningumą, plėtoti sveiką gyvenseną, giliau pažinti save, savo interesus, saviraiškos poreikius taikant jogos, fototerapijos užsiėmimų metodus bei organizuojant savęs pažinimo seminarus „Kaip uždegti vidinę ugnį“.

Paslaugos bus suteiktos ir orientuotos ne mažiau kaip 160-čiai jaunuoliams, prioritetas bus skirtas mažiau galimybių turintiems ir mažiau motyvuotiems (neįgaliesiems, NEET ir kitiems), neįsitraukusiems į jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų veiklas.

UŽDAVINIAI:

Teikti jaunimui patraukliomis formomis, individualias jogos, fototerapijos užsiėmimų paslaugas (40 jaunuolių).

Sudaryti sąlygas stiprėti ir plėtotis jaunų žmonių (ypač tų, kurie niekur nesimoko, nedirba arba patiria socializacijos problemų) pasitikėjimui savimi ir aplinka, motyvacijai, bendravimo įgūdžiams, socialiniam aktyvumui, į(si)galinimui per suorganizuotus 6 seminarus „Kaip uždegti vidinę ugnį“ (90 jaunuolių).

Į veiklų įgyvendinimą įtraukti ne mažiau kaip 4 socialinius partnerius – jaunimo ir su jaunimu dirbančias, kitas organizacijas ir 2 (Telšių atviras centras ir Joniškio atviras jaunimo centras) atvirus jaunimo centrus (30 jaunuolių).


Susidomėjusius jaunuolius prašome kreiptis į Šiaulių menų mokyklos atviro Jaunimo centro padalinio

projekto vykdytojas:
Laura Norbutienė
Justina Krištopaitytė

telefonai: 867173291, 867331799

el. paštai:
laurabarcyte@yahoo.de
justukau@gmail.com

Socialinis tinklalapis FACEBOOK:
Šiaulių atviras jaunimo centras

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite