Angle down Atgal

Kviečiame prisijungti prie ŠRATC inicijuojamos švarinimosi akcijos „AŠ PATS“

Gamta mums teikia daug nuostabių ir naudingų dalykų, pradedant nuo gražių lankytinų vietų, maisto, pastogės iki subtilios ekologinės pusiausvyros palaikymo, būtinos gyvybei. Todėl labai svarbu ir tinkamai pasirūpinti gamta, kad ji klestėtų, o nekentėtų.

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras kviečia mąstyti tvariai ir gegužės mėnesį jungtis į švarinimosi akciją ,,AŠ PATS“ - AŠ Prisidedu Atliekas Tvarkydamas Savarankiškai.

„Kasmetinės pavasarinės „Darom“ akcijos, kurios praeityje suvaidino reikšmingą vaidmenį siekiant tvaresnės aplinkos, deja, jau išsikvėpusios ir dabartiniu laikotarpiu būtų nelabai tinkamo formato, todėl sveikiname „Darom“ iniciatorius su naujo formato „DAROM IKI GALO. Surink. Rūšiuok. Priduok.“ akcija, orientuojant veiksmus geresnio rūšiavimo kryptimi. Bendradarbiavimo pagrindu talkinsime akcijos organizatoriams gegužės 7 ir 8 dienomis, tačiau tuo pačiu kviesime ir skatinsime gyventojus neapsiriboti tik šiomis dienomis, o visą gegužės mėnesį tvarkyti, valyti, švarinti savo aplinką bei viešąsias erdves ir tikimės, jog šis įprotis taps kasdieniniu žmonių palydovu visus metus“, – sakė ŠRATC direktorius Žilvinas Šilgalis.

Visas surinktas ir tinkamai IŠRŪŠIUOTAS atliekas galima NEMOKAMAI pristatyti į Jūsų gyvenamojoje teritorijoje veikiančias atliekų priėmimo aikšteles. Informacija apie atliekų priėmimo tvarką, aikštelių adresus ir jų darbo laiką skelbiama www.sratc.lt.

Akcijos ,,AŠ PATS“ koordinatorius VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo tarnybos vadovas Osvaldas Markevičius (el. paštas o.markevicius@sratc.lt, Mob. +370-699 43 766).

Kad Jūsų darbu kuriamas gėris būtų pastebėtas ir taptų pavyzdžiu kitiems, raginame gyventojus socialinio tinklo ŠRATC facebook paskyroje dalintis SUTVARKYTŲ teritorijų ir IŠRŪŠIUOTŲ atliekų nuotraukomis su grotažyme #AšPats. Uoliausius akcijos dalyvius ir aikštelių lankytojus, tvarkingai išrūšiavusius surinktas atliekas, paskatinsime atminimo dovanėlėmis.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite