Angle down Atgal

Kviečiame pasimėgauti grožio paslaugomis

Kadangi sulaukėme ne vieno klausimo, ar šiemet Sveikatos priežiūros fakultete bus atliekamos veido ir kūno priežiūros procedūros, džiaugiamės galėdami pranešti, kad jau nuo kovo 18 dienos kviečiame atvykti ir pasidovanoti mėgstamą procedūrą, skirti laiko sau.

Šiauliečiai priprato ir kasmet laukia laiko, kai už simbolinę kainą galės pasilepinti grožio paslaugomis. Šios paslaugos – tai studijų proceso dalis, reali Kosmetologijosstudenčių praktika.

Studentės džiaugiasi, kad kolegijoje priimdamos žmones jos turi puikią galimybę įtvirtinti teorines žinias praktiškai, naudingi ryšiai ir kontaktai, užmegzti atliekant procedūras, tikėtina, bus svarbūs ir ateityje, baigus studijas, formuojant lojalių klientų ratą.

Džiugu, kad neretai į procedūras atvyksta įvairaus amžiaus žmonės, besidomintys studijomis Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Jie turi puikią progą tiesiogiai pabendrauti su studijas baigiančiomis studentėmis, pakalbinti dėstytojus, apžiūrėti fakulteto erdves.

Maloniai kviečiame pasimėgauti veido ir kūno priežiūros procedūromis, kurias atliks Kosmetologijos studijų programos III kurso studentės.

Visi, kuriuos domina įvairios grožiui ir sveikatai skirtos procedūros, Sveikatos priežiūros fakultete laukiami nuo kovo 18 iki gegužės 9 d. Būtina išankstinė registracija el. paštu groziopaslaugos@svako.lt arba telefonu 8 624 900 30.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje siūlomų grožio paslaugų pasirinkimas labai įvairus – nuo manikiūro, makiažo, masažo iki sudėtingesnių veido valymo, sonoforezės, jonoforezės, mikrodermabrazijos procedūrų.

Daugiau informacijos apie siūlomų paslaugų spektrą ir kainas rasite ČIA.

Grožio paslaugos teikiamos Sveikatos priežiūros fakultete, M. K. Čiurlionio g. 16A.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite