Angle down Atgal

Kviečiame į kūrybinio plenero „Rudens mozaika 2021. Iki mėnulio ir atgal...“ atidarymą

Kviečiame į kūrybinį plenerą „Rudens mozaika 2021. Iki mėnulio ir atgal“. Mozaikos bus dėliojamos skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės 2021 m. rugsėjo 17 d. nuo 10.00 val. Pleneras skirtas 785 Šiaulių miesto gimtadieniui paminėti.

Plenerą organizuoja Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“ kartu su Šiaulių miesto Švietimo skyriumi. Kūrybiniame procese kviečiamos dalyvauti Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų, pradinių, progimnazijų, gimnazijų, neformaliojo švietimo įstaigų, universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, bendruomenės ir jų socialiniai partneriai. Plenero dalyviai iš gamtinės medžiagos, sodo ir daržo gėrybių ant žolės kurs mozaikas, kuriose atsispindės neribotas dalyvių fantazijas iliustruojantys paveikslai susiję su saulės sistema, planetomis, kosmoso platybėmis, žvaigždėmis ir žvaiždynais. Pleneru siekiama netradicinėmis bendravimo ir bendradarbiavimo formomis telkti Šiaulių miesto ir rajono Švietimo ir ugdymo įstaigas, ugdyti bendruomenių pilietiškumą, aktyviai dalyvaujant socialinėje-pilietinėje veikloje puoselėti meilę ir pagarbą savo miestui ir šaliai, kūrybiškai veikiant su turimomis gamtinėmis medžiagomis/priemonėmis siekti įgyvendinti STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos) idėjas. Plenero atidarymo metu muzikinius kūrinius atliks Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos moksleiviai bei mušamųjų instrumentinis ansamblis „Ritmas kitaip”. Mozaikomis grožėtis bus galima iki 2021-09-20 d. 13.30 val.

Plenero data gali keistis dėl netinkamų oro sąlygų (lietaus, stipraus vėjo ir pan.).

Plenero metu prašome laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, 2021 m. balandžio 16 d. sprendime Nr. V-854 „Dėl kino teatrų ir kino klubų paslaugų teikimo bei kultūros, pramogų ir kitų renginių organizavimo būtinų sąlygų“ nurodytus reikalavimus.

 

Organizatoriai:

Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė”.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite