Angle down Atgal

Kviečiame dalyvauti šiaurietiško ėjimo žygyje

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad rugpjūčio 12 dienos šiaurietiško ėjimo žygio maršrutinis žemėlapis jau sukurtas! Į maršruto žemėlapį įtraukti du miesto parkai (kairėje ir dešinėje). Žygio pradžios ir pabaigos vieta – L. Petravičiaus aikštė.

Daugiau kaip pusę maršruto sudaro betonu, plytelėmis, cementu išklotas kelias. Žemėlapyje pažymėti dėmesį turintys patraukti ženklai:

  • įspėjamasis ženklas, kuris atkreipia dėmesį, kad bus kertama važiuojamoji dalis per gana aktyvią gatvę;
  • įspėjamasis ženklas, kuris parodo, kuriose vietose bus stabtelėjama poilsiui (bus galima pailsėti, atlikti keletą sportinių judesių kūno raumenims apšilti, poilsiui vienoje stotelėje skiriamos ne daugiau kaip penkios minutės).

Sudarant poilsinio šiaurietiško ėjimo žygio maršrutą buvo atsižvelgiama į aplinkos trapumą ir pažeidžiamumą, todėl didesnės žmonių grupės veikla lėmė maršruto kryptis bei aplankomus objektus. Atsakingai organizuotas poilsinis žygis skelbs sveikatingumo ir krašto pažinimo ideologijas. Bus papasakota apie šiaurietiško ėjimo lazdų svarbą ir naudą žmogaus organizmui.

Prieš pradedant žygį, bus išklausomas instruktažas, kaip taisyklingai žygiuoti, kaip nesutrikti kritinėse situacijose, kaip reaguoti į fizinį nuovargį bei psichologinius trukdžius. Žygio organizatoriai taip pat dalyvaus veikloje ir užtikrins maršruto krypties laikymąsi.

Kiekvienas šio žygio dalyvis pats atsako už taisyklių laikymąsi, organizatorių nurodymų vykdymą ir savo sveikatą.

Mieli dalyviai, kviečiame Jus dalyvauti šiaurietiško ėjimo žygyje visiškai nauju maršrutu. Apsiaukite ir apsirenkite patogiai, nepamirškite šiaurietiško ėjimo lazdų ir, svarbiausia, nepamirškite geros nuotaikos.

Kelionės metu Jums bus išdalyta šventės atributika. Žygis metu bus fotografuojama – dalyvaudami žygyje Jūs sutinkate dėl fotografijų publikavimo. Jei oras bus permainingas ir lis, turėkite skėčius, apsiaustus nuo lietaus. Dalis dalyvių, neturintys šiaurietiško ėjimo lazdų jomis bus aprūpinti, o kiti bus kviečiami dalyvauti žygyje be jų, tiesiog keliaujant pėsčiomis. Oficialios registracijos nėra, tačiau norint dalyvauti žygyje raginame parašyti organizatoriams – daug lengviau spręsti klausimus jau žinant preliminarų dalyvių skaičių.

Žygio pradžia – rugpjūčio 12 d. 18.00 val. Trasos ilgis – 3,7 km. Žygio trukmė – 1 val. 20 min.

Gauti atsakymus į kylančius klausimus galite el. paštu: mindaugas.tolvaisas@akmene.lt , sportas@akmene.lt , ar telefonu: Mindaugas Tolvaišas tel. (8 425) 59768, Zita Stanislauskienė tel. (8 425) 59762).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite