Angle down Atgal

Kviečiame dalyvauti balandžio mėnesio sveikatos stiprinimo renginiuose

Mieli, Šiaulių rajono gyventojai ir svečiai, balandis jau ne už kalnų ir tikimės, kad šis mėnuo kartu atsineš ir šiltą pavasarį.

Pradedant antrąjį pavasario mėnesį kviečiame visus prisijungti prie mūsų biuro vykdomų užsiėmimų ir pavasarį sutikti su gera nuotaika bei plačiomis šypsenomis.

Pradėjus lepinti šiltiems orams, namuose sėdėti tikrai nesinorės. Tad kviečiame visus norinčius į šiaurietiškojo ėjimo treniruotes Kuršėnų miesto parke. O vakare galite prisijungti kiekvienas pagal poreikį prie įvairių treniruočių - užsiimti joga, kalanetika, funkcine aerobika, intensyvesnių funkcinių treniruočių. Taip pat galite vakarą praleisti ir ramiai piešiant fraktalus, kurie padeda „išvalyti“ mintis ir sužinoti apie save įdomių dalykų.

Maloniai kviečiame Jus, kad ir karantino metu, prisijungti prie mūsų biuro organizuojamų veiklų, padėsiančių atsipalaiduoti, tapti fiziškai aktyvesniems ar tiesiog pasikalbėti apie jus slegiančias problemas.

Nepamirškite, kad svarbu:

  • Išeidami iš namų dėvėti kaukes, ypač kai aplink yra daugiau žmonių.
  • Nuolat plauti rankas, dezinfekuoti paviršius.
  • Laikytis saugaus atstumo viešose vietose.
  • Jei tik yra galimybė, dirbti nuotoliniu būdu.
  • Visus savo reikalus tvarkyti telefonu ar internetu.

Visas veiklas perkėlėme į virtualią erdvę – prisijunkite prie mūsų Facebook svetainės, kurioje rasite patarimus norint būti sveikiems – sužinosite kaip reikia maitintis sveikatai palankiais maisto produktais, būti fiziškai aktyviems ir vengti blogojo streso!

Maloniai kviečiame dalyvauti visuose užsiėmimuose ir pasidalinti informacija su kitais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite