Angle down Atgal

Kviečiama teikti kandidatus Metų panevėžiečių vardui gauti

Panevėžio miesto savivaldybė sulaukė pirmųjų kandidatų Metų panevėžiečio vardui gauti.

Tai Raimundo Sargūno sporto gimnazijos graikų-romėnų imtynių treneris, Panevėžio graikų-romėnų imtynių sporto klubo „Imtis“ vadovas MARIUS BARANAUSKAS - už Panevėžio miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje, rūpinimąsi Panevėžio miesto vaikų užimtumu, atsidavimą darbui.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro viršininkas VIRGINIJUS MAČĖNAS - už atsidavimą darbui per ilgus darbo metus, sąžiningumą, dėmesingumą.

Ledo ritulio klubo „Olimpas“ vadovas, Panevėžio ledo arenos steigėjas ARTŪRAS BLAŽINSKAS - už ledo sporto, veiklų ir iniciatyvų populiarinimą, plėtrą, darbą su vaikais ir senjorais.

Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas RIMVYDAS TUMAS – už kovą dėl pacientų gyvybių su COVID-19 (koronaviruso) liga, neskaičiuojant laiko, pastangų, pagalbą kiekvienam.

Jūsų pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Pateiktos kandidatūros registruojamos el. paštu komunikacija@panevezys.lt bei tel. (8 45) 501 348 – Komunikacijos skyrius. Pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite