Angle down Atgal

Kviečia siūlyti Anykščių turizmo lyderius

Anykščių rajono savivaldybė organizuoja tradicinius turizmo apdovanojimus „Turizmo gilės“, kuriuose bus apdovanoti sėkmingiausi Anykščių krašto turizmo sektoriaus atstovai – ANYKŠČIŲ TURIZMO LYDERIAI. Džiaugiamės, kad Anykščiai lankomi ir mylimi vietos bei užsienio turistų.

Visi kviečiami išreikšti savo nuomonę ir iki rugpjūčio 30 dienos aktyviai siūlyti nominantus apdovanojimams. Savo siūlymus galite pateikti ČIA arba atsiųsti el. p. cia.gera@anyksciai.lt

Kandidatais gali tapti visi pastaraisiais metais sėkmingai dirbantys kultūrinio bei pažintinio, kurortinio, gamtos, sveikatos, pramogų turizmo srityse, taip pat teikiantys apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. Jie garsina Anykščius Lietuvoje bei užsienyje.                                                                                                          

Siūlyti galite viešojo ir privataus sektoriaus įmones, įstaigas, organizacijas, jų projektus, paslaugas, produktus. Taip pat kviečiame siūlyti kūrėjus bei turizmo žmones, kurie reprezentuoja ir pristato Anykščius.

Teikiant siūlymą prašytume tiksliai nurodyti siūlomo objekto pavadinimą, kontaktus ir trumpai pristatyti, kodėl jis vertas „Turizmo gilės“ apdovanojimo.

Anykščių rajono turizmo komisija įvertins siūlymus ir išrinks 2020 metų turizmo apdovanojimų laureatus.

Pasaulinę turizmo dieną subursime Anykščių krašto turizmo bendruomenę, padėkosime ir apdovanosime „Turizmo gilės 2020“ nugalėtojus – Anykščių turizmo lyderius!

Anykščių r. savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite