Angle down Atgal

Kviečia registruotis į Pauliaus Jankūno vardo krepšinio turnyrą Varėnoje

Rugpjūčio 14 d. Varėnoje vyks pirmasis daugkartinio Lietuvos čempiono Pauliaus Jankūno vardo krepšinio 3×3 turnyras! Kviesk draugus, registruokis ir atvažiuok į Varėną!

Registracijos forma: ČIA

Registracija vyks iki rugpjūčio 11 d. 20 val. (Organizatoriai turi teisę registraciją nutraukti anksčiau laiko arba esant reikalui pratęsti.) Būtina išankstinė dalyvių registracija! Registracija renginio vietoje nebus vykdoma. Kilo klausimų? Parašykite el.paštu: sportas.varena@gmail.com

Amžiaus grupės:

  • Jaunimo grupė (15 metų ir jaunesni),
  • Vyrų grupė (be amžiaus apribojimų).

*Turnyre negali dalyvauti žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL lygose (šiuo metu sutartis turintys su šių lygų klubais).

Neapmokėtos registracijos laikomos negaliojančiomis. Jeigu po registracijos norite pakeisti komandos žaidėją susisiekite el.paštu: sportas.varena@gmail.com

Startinis mokestis:

  • Jaunimo grupė – 20 Eur/komandai,
  • Vyrų grupė – 20 Eur/komandai.

Startinio mokesčio apmokėjimas galimas tik pavedimu į žemiau nurodytą sąskaitą. Komandai neatvykus į turnyrą, atsisakius dalyvauti ar pasitraukus iš turnyro startinis mokestis nėra grąžinamas.

Gavėjas: Labdaros ir paramos fondas „Sporto viltys“,
Sąskaitos nr.: LT187300010152859025,
Bankas: AB Swedbank,
Mokėjimo paskirtyje PRIVALOMA nurodyt: 3×3 krepšinio turnyras ir „komandos pavadinimas“.

Turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas (37,3 ir daugiau), sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į varžybų vietą vykti draudžiama. Visi varžybų dalyviai privalo laikytis galiojančių karantino reikalavimų.

Už sveikatos sutrikimus renginio metu asmeniškai atsako patys dalyviai ar juos lydintys asmenys, organizatoriai atsakomybės už dalyvių sveikatos sutrikimus neprisiima.

Turnyro nuostatai ČIA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite