Angle down Atgal

Kviečia išsakyti nuomonę dėl Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo

Mažeikių rajono savivaldybės apdovanojimų komisija kviečia gyventojus išsakyti savo nuomonę dėl Mažeikių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo vienam iš šių kandidatų. 

Michal Rudnicki, AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius. Domisi Lietuvos istorija, mūsų krašto praeitimi, kalba lietuviškai, didžiuojasi jam įteiktu Žemaičių pasu. Jo vadovaujama įmonė remia daugelį sporto, kultūros, švietimo, sveikatos apsaugos iniciatyvų tiek valstybiniu, tiek savivaldybės lygmeniu. Skiria paramą originalioms idėjoms, krašto kultūros paveldui išsaugoti. Remia visuomenines, žmones su negalia vienijančias organizacijas, kultūros ir švietimo įstaigas, ligoninę. M. Rudnicki dalyvauja renginiuose, bendrauja su paramos gavėjais, diskutuoja, gvildena naujas idėjas. 

Algirdas Stankus, kalvis profesionalas, Lietuvos Respublikos dailininkų sąjungos Monumentaliojo meno sekcijos narys, Lietuvos kalvių sąjungos narys bei vienas jos įkūrėjų, Suomijos kalvių sąjungos garbės narys, Estijos kalvių sąjungos tikrasis ir garbės narys, lenkų, čekų, rusų kalvių sąjungų narys. Tarptautinės kalvystės meno ir amatų šventės Mažeikiuose sumanytojas ir pradininkas. Savo darbais žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Žinias ir patirtį perdavė daugeliui mokinių, taip pat ir savo sūnums, kurie sėkmingai tęsia šeimos tradiciją. 

Apklausa vyks čia iki gruodžio 16 d.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite