Angle down Atgal

III-asis Šiaulių krašto turizmo forumas – jau penktadienį

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Šiaulių arenoje vyks III Šiaulių krašto turizmo forumas. Apie Lietuvos regionų partnerystės patirtis, kodėl verta „investuoti“ į regioninį bendradarbiavimą, Šiaurės Lietuvos, Šiaulių regiono perspektyvas rinkodaros ir turizmo specialistai.

Lietuvos turizmo rūmų prezidentė, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė, kelionių agentūros „Estravel American Express“ vadovė Žydrė Gavelienė kalbės tema „Inovacijos versle. Ar tai darnu?“. Vis dažniau Lietuvoje minimas darnumas neišvengiamai paliečia ir verslininkus.

Vilniaus universiteto Rinkodaros projektų koordinatorė, Šiaulių universiteto doktorantė Lina Bivainienė kalbės apie Lietuvos miestų ženklodarą ir kas ir kaip galėtų būti geriau.

Ryšių su visuomene, komunikacijos ir rinkodaros profesionalas, žurnalistas, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos narys, knygos „Gaono kodas“ autorius Rytis Sabas kalbės apie išradingąją sporto rinkodaros pusę.

Apie kaimo turizmo plėtrą, aktualijas ir iniciatyvas (pvz., „Atviros dienos kaime“) kalbės Diana Dubatauskienė, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos direktorė.

„Viešųjų erdvių pritaikymas ateities poreikiams. Nauja interakcija su lankytoju“ – temą pristatys Artūras Lukševičius, audiovizualinių medijų technologijų ekspertas, MB „Hopro“ kūrybos projektų vadovas.

Pranešimai apima įvairias su turizmu susijusias temas. Forumas kviečia turizme dirbančius ir tendencijomis besidominčius asmenis.

Registracija:

Registracijos froma: https://bit.ly/37GbK2P

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite