Angle down Atgal

Kviečia į Moksleivių Drakono valčių regatą

Birželio 14 d., penktadienį, Panevėžio rajone Ėriškiuose, prie bendruomenės rūmų, vyks Moksleivių Drakono valčių regata. Tai šventė, skirta moksleivių ištvermės ugdymui, tarpusavio bendravimui, gerai savijautai ir sveikam gyvenimo būdui ugdyti.

Lenktynės vyks 20-ies vietų Drakonų valtimis. Komandą sudaro: 20 irkluotojų ir 1 būgnininkas laivo priekyje, komandos vadovas (mokytojas ar dalyvis iš tėvų, vienas iš irkluotojų). Valtį vairuos organizatorių vairininkas – plaukimo instruktorius. Vienu metu lenktyniaus po dvi komandas. Tarp plaukimų vyks kitos komandinės rungtys, edukacinė programa.

Regatoje gali dalyvauti bet kokio amžiaus moksleiviai. Rekomenduojama į komandas įtraukti mokytojus ar tėvus, ne daugiau kaip keturis žmones. Nesusirinkus pilnai komandai, galima startuoti ir su mažiau dalyvių. Dalyviams rekomenduojama turėti pakaitinę aprangą. Komandai rekomenduojame turėti vienijančią aprangą, skarelę ar kitokį vienijantį aksesuarą.

Birželio 14 d. prieš renginį 9 – 11 val. vyks 45 min. pažintinės treniruotės.

12 val. prasidės varžybos. Dalyviams taip pat bus skirtos pirmosios pagalbos suteikimo, alkoholio vartojimo prevencijos bei rūkymo prevencijos užduotys.

16:30 val. vyks apdovanojimų ceremonija. Pirmųjų trijų vietų laimėtojams bus įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai, visi dalyviai gaus atminimo medalius. Taip pat bus suteiktos stilingiausios, linksmiausios ir drausmingiausios komandos nominacijos.

Dalyviai kviečiami registruotis iki 2019 m. birželio 13 dienos tel. 8 652 40596, kontaktinis asmuo – Saulius.

Varžybų dieną komandos turi turėti išsirinkusios kapitoną ir komandos dalyvių sąrašą.

Dalyvių tėvų sutikimais pasirūpina mokytojai ar kiti atsakingi asmenys.

Regatą organizuoja VšĮ „D&DM“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite