Angle down Atgal

Kviečia dalyvauti apklausoje dėl Visagino miesto muziejaus steigimo

Visagino savivaldybė viešai kreipiasi į visaginiečius ir kviečia atsakyti į anketą dėl Visagino muziejaus steigimo.

„Padėkite mums suprasti, koks turėtų būti Visagino miesto muziejus – pateikite savo nuomonę, dalyvaudami interneto apklausoje dėl muziejaus steigimo. Jūsų atsakymai bus peržiūrėti Visagino savivaldybės mero sudarytos darbo grupės dėl muziejaus steigimo“, – skelbia Savivaldybė.

APKLAUSOS KLAUSIMYNAS

Kontaktinis darbo grupės asmuo: Visagino savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Lysovienė, vilma.lysoviene@visaginas.lt

„Jei Jūs ar Jūsų atstovaujama organizacija nuspręsite perduoti muziejui saugoti istorinę medžiagą (fotografijas, vaizdo įrašus, albumus, knygas, laikraščius, buities daiktus ir kitus objektus), prašome prieš pateikiant kiekvieną objektą aprašyti. Jei įmanoma, nurodykite datą, vietą, žmonių vardus ir pavardes, autorių, įvykį ir kitą aktualią informaciją. Prašome eksponatus perduoti muziejui, kai jis bus oficialiai įregistruotas kaip atskiras juridinis asmuo ir jo vardu bus paskelbtas kvietimas. Tokiu būdu bus užtikrintas tinkamas muziejui perduodamų eksponatų registravimas ir saugojimas“, – taip pat rašoma Savivaldybės išplatintame pranešime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite