Angle down Atgal

Kviečia apsilankyti Šilėnų pažintiniame take

Neries regioninis parkas skelbia apie naują, nuostabaus kraštovaizdžio, įdomių, interaktyvių ir netikėtų dizaino sprendimų kupiną projektą – 6 km ilgio pažintinio maršruto, vos 15 km nuo Vilniaus, Zujūnų seniūnijoje esantį, neseniai baigtą atnaujinti – Šilėnų pažintinį taką.

Šilėnų pažintinis takas leis susipažinti su unikaliu Šilėnų kaimu ir miškingomis jo apylinkėmis. Kelionę patogiausia pradėti nuo bažnyčios aikštės Šilėnuose arba nuo automobilių stovėjimo aikštelės prie Naujosios Rėvos piliakalnio. Čia, palikus automobilius, pėsčiomis galima keliauti maždaug 6 km ilgio maršrutu. Pirmoje jo dalyje iki Naujosios Rėvos piliakalnio lankytojus stebins nemažas objektų ir informacinių stendų skaičius, o antroji dalis nuo piliakalnio iki Šilėnų kaimo vingiuos paprastu miško keliuku.

Visas maršrutas trunka apie 3 val. Nors maršrutas pritaikytas pėstiesiems, juo galima važiuoti ir dviračiais. Sudėtingesnė atkarpa su stačia įkalne ir siauru miško takeliu – tik prie Naujosios Rėvos kaimo, todėl šioje atkarpoje dviratį teks nusivesti ar užsinešti.

Ši vietovė nustebins didžiule kraštovaizdžio įvairove – nuo seno etnokultūrinio Šilėnų kaimo ir miškingų kalvų iki kvapą gniaužiančių Neries slėnio panoramų ir didžiausios parko pelkės. Pakeliui Jūsų lauks stebuklingi šaltiniai, mitologiniai „Trijų brolių“ akmenys Neryje, Naujosios Rėvos piliakalnis su senovės gyvenviete papėdėje, lietuviškų orchidėjų pelkė, seni spygliuočių miškai Neries šlaituose… Ir dar daugiau.

Kviečiame pažinti pavasarėjantį Šilėnų kraštą bei kartu su šeima pasivaikščioti naujuoju Šilėnų pažintiniu taku!

Daugiau informacijos rasite:https://neriesparkas.lt/marsrutai/silenu-pazintinis-takas/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite