Angle down Atgal

Kvepalai vasarai: kokius pasirinkti moterims ir vyrams?

Ar žinojote, jog aukšta namuose bei lauke vyraujanti temperatūra sąveikauja su kvepalais ir paveikia šių natų atsiskleidimą? Tai reiškia, kad jūsų turimi kvepalai gali kiek kitaip atsiskleisti skirtingų sezonų metu.

Tam tikrais atvejais vasaros metu, kai kurie aromatai gali pradėti tarsi erzinti, o jų kvapas tampa kur kas intensyvesniu negu rudens ar žiemos laikotarpiais. Tad ką daryti? Parfumeriai vasaros sezonui rekomenduoja rinktis lengvesnių ir gaivesnių aromatų kvapus, kuriuos galite įsigyti https://kvepalusala.lt/.

Kokius aromatus rinktis vasaros sezonui moterims?

Specialistai pataria atkreipti dėmesį į citrusines natas, gaivius kvepalus, kuriuos sudaro vos kelios natos. Kvepalai moterims šiltajam sezonui taip pat gali turėti žaliosios arbatos natas, apelsino žievelės aromatą. Tokie aromatai ne tik suteiks gaivumo pojūtį, bet ir paliks švelnų vos juntamą kvapo šydą. Jums gali patikti „Elizabeth Arden“ ar „Moschino“ prekinių ženklų aromatai.

Didžiausią kvepaluose esančių medžiagų koncentraciją apibūdina EDP bei PP simboliai. Tad jeigu šiltuoju metų laiku norite kvepėti ilgiau, tačiau skleisti gaivumo šydą, atkreipkite dėmesį į aromato pakuotės simbolius.

Vyrams rekomenduojamos vaisių natos

Vyrams, ieškantiems aromato vasarai, pravartu pasidairyti tokių kvepalų natų kaip ananasai, papajos, kartusis apelsinas, slyvos. Pastebima, jog šiltuoju sezonai vyrai dažnai renkasi „Kalvin Clein“, „Amouage“, „Hugo Bos“ kvepalus. Taip pat gaivūs ar citrusiniai vyriški kvepalai dažnai savo pavadinime turi žodį „Sport“, nurodantį, kad aromatas ypač tinkamas norintiems jaustis gaiviai ir šviežiai, lyg ką tik išėjus iš sporto salės.

Alternatyva – parfumuoti kūno priežiūros produktai

Norintiems dar lengvesnių aromatų, patariama atkreipti dėmesį į kūno purškiklius bei parfumuotas kūno priežiūros priemones, pavyzdžiui, dušo losjonus. Kvapnūs dušo losjonai, po jų skirti naudoti kūno purškikliai ne tik suteikia žvalumo, bet ir palieka gaivų kvapą, kurį jausite dar bent kelias valandas. Kūno purškikliai populiaresni moterų tarpe, tuo tarpu parfumuoti dušo losjonai, dezodorantai yra dažnas vyrų pasirinkimas saulėtomis vasaros dienomis.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite