Angle down Atgal

Kvepalai pagal charakterio tipą: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Sakoma, jog kvepalai, kuriuos naudojame, gali daug ką papasakoti apie mus: atskleisti būdo bruožus, pomėgius ar papasakoti apie asmenybę. Tačiau ar žinojote, jog tam tikras charakterio savybes turintys žmonės renkasi panašių aromatų natų kvepalus?

Jeigu gyvenime mėgstate elgtis spontaniškai, esate linksmi, romantiški, o aplinkinius užkrečiate savo gera nuotaika, jums gali patikti gėlių aromatai. Jean Paul Gaultier „Classique“ moterims, Kenzo prekinio ženklo aromatai vyrams (https://kvepalusala.lt/kvepalai/kvepalai-vyrams/) ir moterims yra tai, ką renkasi pozityvūs, savimi pasitikintys ir visuomet besišypsantys asmenys.

Pastebima, jog asmenys, kurie gyvena ypač aktyviai, sportuoja, nuolatos ieško nuotykių, turi daug veiklų bei energijos, pirmenybę teikia citrusiniams aromatams. Taip yra todėl, jog citrusinių vaisių kvapai akimirksniu pažadina ir suteikia naujų jėgų dienos pradžiai. Citrusines natas kvepaluose rasite Hermes, Cartier bei Kenzo gamintojų asortimente.

Klasiką ir eleganciją mėgstantys žmonės, kurie pirma du kartus pagalvoja ir tik tuomet gyvenime priima sprendimą, dažniausiai renkasi klasikinius aromatus, kuriuos yra pamėgę milijonai pasaulio gyventojų. Jeigu šiame apibūdinime atpažįstate save, jums gali patikti Elizabeth Arden, Moschino prekinių ženklų aromatai, kurie prilyginami nesenstančiai ir visuomet madingai klasikai.

Kasdienybėje mėgstantys dominuoti, priimti sprendimus, turintys tvirtą valią, užsispyrę, dirbantys vadovaujamą darbą asmenys dažniausiai renkasi nišinius, prabangius aromatus. Tokie kvapai dažnu atveju yra tinkami ir moterims (https://kvepalusala.lt/kvepalai/kvepalai-moterims/) , ir vyrams. Asmenybės tvirtumą gali atskleisti tokie aromatai kaip Mancera „Red Tobacco“, Molinard „Cuir“, „Musc“ ar Hermes „Eau D’orange“.

Jeigu save apibūdinate kaip neskubantį, į įvairias situacijas gyvenime ramiai reaguojantį žmogų, kuris nepasiduoda neigiamoms emocijoms, jums gali patikti subtilūs medienos aromatai. Medienos aromatų natas gali sudaryti sandalmedis, beržas ar kedras, o tokie kvepalai savo tikrąjį aromatą dienos eigoje atskleis pamažu. Pavyzdžiui, tik pasipurškus kvepalais, jausite gaivų, salstelėjusį aromatą, o kelių valandų eigoje atsiskleis rytietiški medžio motyvai. Ieškant būtent tokių kvepalų, verta atkreipti dėmesį į Paco Rabanne aromatus jai ir jam, vyriškus Ralph Lauren kvepalus ar moteriškus Jimmy Choo kvepalus „Choo Blossom“.


 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite