Angle down Atgal

Kvepalai internetu – kaip išsirinkti tinkamus?

Kvepalus žmonės perka tikrai ganėtinai retai – jų greitai neišnaudojame, o ir kaina dažnai būna nemaža. Visgi, kai ateina laikas įsigyti naują aromato buteliuką, tai tampa tarsi svarbi misija – keliaujame po skirtingas parduotuves, uostome įvairiausius kvapus ir erzinamės, matydami dideles kainas. Nors vieniems taip praleisti kelias dienas gali būti visai smagu, kitiems tai gali būti tikra kankynė.

Taigi, žmonėms, kurie nemėgsta slampinėti po parduotuves puiki išeitis yra įsigyti norimus kvepalus internetu. Tačiau, kaip juos ten išsirinkti tinkamai, jei negalime jų pauostyti? Tai tikrai nėra sudėtinga, jei suprantate pagrindines kvepalų kategorijas ir žinote, kuri yra jums labiausiai prie širdies.

Visus kvepalus galima suskirstyti į keturis aromatus – rytietiškus, gaivius, gėlių ir medienos. Kiekvienas tipas yra išskirtinis savaip ir dažnu atveju kiekvienas žmogus turi savo favoritą. Pagal tai renkantis kvepalus beveik nėra tikimybės, kad nusivilsite. Net jei kvapas jums neatrodys visiškai idealus, jis jums vis tiek patiks, nes atitiks pasirinktą aromatą.

Gaivių kvapų bazines natas dažniausiai sudaro įvairūs citrusai. Citrusiniai aromatai suteikia gaivumo bei lengvumo pojūtį, kuris dažnai yra ypač mėgstamas laisvą ar sportišką stilių besirenkančių žmonių. Gaivūs kvapai puikiai tinka kasdienai, nes jie nėra iššaukiantys ar erzinantys. Šie aromatai ganėtinai greitai išgaruoja, tačiau ant kūno visuomet pasilieka tvirta ir patvari citrusinė kvapų bazė.

Gėlių kvapai yra šiek tiek apgaulingi – juk gėlių gali būti labai įvairių ir kvepia jos visos skirtingai. Visgi, renkantis gėlių aromatą dažniausiai imponuojama į romantišką kvapą, kuris būna paremtas rožių dvelksmo baze. Tai itin moteriškas kvepalų tipas, verčiantis išsitiesti ir pasitikėti savimi.

Medienos kvapų aromatai dažniausiai naudojami gaminant vyriškus ar unisex kvepalus. Tokio tipo kvepalai yra sunkūs ir įpareigojantys, todėl tinka stiprioms asmenybėms, mėgstančioms žemiškumą.

Rytietiški kvepalai pasižymi savo aštrumu ir drąsa. Juos dažniausiai rekomenduojama rinktis vakarui, nes dienai jie gali būti šiek tiek per sunkūs. Šių aromatų bazinėmis natomis dažnai tampa muskatas, ambra, vanilė, cinamonas ar pipirai. Platų kvepalų asortimentą rasite burkalifa svetainėje.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite