Angle down Atgal

Kūrybingas tėtis sukūrė prietaisą, kuris apsaugo jo kūdikį nuo koronaviruso

Kadangi koronaviruso infekcija greitai plinta visame pasaulyje, matome daugybę nuostabių sprendimų, kaip užkirsti kelią žmonėms susirgti, apsaugoti savo sveikatą ir gyvybę – kiekvienas žmogus galvoja apie būdus, kaip apsaugoti save ir savo artimuosius, o šis tėtis – ypač kūrybingas!

Vieno vaiko tėtis Kinijoje neseniai atkreipė daugelio žmonių dėmesį socialinėje erdvėje – jis pristatė savo neįprastą išradimą – apsauginį prietaisą, kuris saugo jo kūdikį nuo viruso, kai jie būna lauke.

Cao Junjie, taip pat žinomas kaip Bai Ying, išrado prietaisą, kuris leidžia kūdikius paguldyti į jo vidų ir išnešti į lauką jų nepažadinus – kad būtų išvengta užsikrėtimo virusu rizikos. Anot jo, įrenginyje yra oro valytuvas, kuris ne tik filtruoja orą, kurį vaikas kvėpuoja, bet ir turi specialų stiklą, kuris neleidžia vaiko liesti būnant lauke. Jo lietimui naudojama specialiai padaryta anga ir, žinoma, pirštinės.

30-mečiui tėčiui iš Šanchajaus kilo idėja suprojektuoti prietaisą – kūdikiai turi trapią kvėpavimo sistemą ir negali nešioti kaukių kaip suaugusieji, tad jiems reikia kitokios apsaugos. Apie šį prietaisą buvo rašoma įvairiuose portaluose.

Jo darbą dabar giria daugelis interneto vartotojų, o kai kurie netgi išreiškė susidomėjimą tokį prietaisą įsigyti. Jis jau pradėjo derybas su viena įmone, kuri ruošiasi pradėti gaminti tokius prietaisus.

Cao teigia, kad jį įkvėpė kompiuterinis žaidimas „Death Stranding“. Jo darbas sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, tačiau vyras pabrėžia, kad jam svarbiausia ne šlovė, o žmonių saugumas.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite