Angle down Atgal

Kūrybinės veiklos 50-metį „Sūduvietis“ šventė dainuodamas bičiuliams ir gerbėjams

Marijampolės kultūros centre surengtas vyrų vokalinio ansamblio „Sūduvietis“ kūrybinės veiklos 50-mečiui skirtas jubiliejinis koncertas „50 metų su daina“.

Renginį vedė marijampoliečių mylima aktorė ir atlikėja Neringa Nekrašiūtė, o „Sūduviečio“ vyrai, vadovaujami Remigijaus Morkūno, gausiai susirinkusius savo gerbėjus pakvietė į retrospektyvinę muzikinę kelionę. Joje skambėjo ir antšlaginės „Sūduviečio“ dainos, ir kūriniai, kuriuos ansamblio nariai parsivežė ar parengė ruošdamiesi koncertinėms užsienio kelionėms, taip pat populiarūs klasikos kūriniai ir, be abejo, lietuvių liaudies dainų popuri.

Vieną kūrinį – Andriaus Jautakio sukurtą dainą „Pagaminta Lietuvoje“ – drauge su „Sūduviečio“ vyrais atliko ir talentingoji N. Nekrašiūtė. Be to, kolektyvo jubiliejų švenčiantys vyrai scena pasidalijo su savo bičiulėmis Jurbarko kultūros centro moterų vokaliniu ansambliu „Verdenė“, kuris padovanojo kelis kūrinius.

„Sūduviečio“ vyrams akompanavo koncertmeisterė Rūta Burbulienė, taip pat instrumentinio trio nariai Margarita Upit, Giedrius Giedraitis ir Daiva Akelaitienė.

Su kūrybinės veiklos jubiliejumi „Sūduvietį“ sveikino Savivaldybės merė Irena Lunskienė, Europos Parlamento narė Laima Andrikienė, „Verdenės“ kolektyvas, Šakių kultūros centro vyrų vokalinis ansamblis „Akordas“, Marijampolės folkloro ansamblio „Žibinyčia“, Marijampolės pučiamųjų orkestro ir Meškučių laisvalaikio salės moterų ansamblio atstovai, artimieji ir ansamblio kūrybos gerbėjai.

Redos Brazytės nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite