Organizatorių nuotr.
Angle down Atgal

Kurtuvėnų regioninį parka užplūdo šimtai žygeivių!

Rankose žygeivio kortelė, o prieš akis kilometrai nuotykių. Taip savo rytą birželio 8 dieną pradėjo Pramogų sodyboje prie Gardelių susirinkę „Vasaros žygis su Jupoja“ dalyviai. Šiltai besisveikinanti saulė ir ryškiai žydra spalva pasipuošęs dangus žygeiviams žadėjo įsimintiną dieną.

Žygeiviai rinkosi skirtingus maršrutus.

Renginio dalyviai turėjo galimybė pasirinkti norimą žygiuoti distanciją: 10, 20 ar 30 kilometrų. Šį kartą populiariausias buvo 20 kilometrų maršrutas, kurį pasirinko 40 procentų visų žygeivių. Iš viso Vasaros žygio trasas šį kartą išbandė apie 300 žygeivių, kurie kartu nuėjo daugiau kaip 5500 kilometrus!

Narsiausi džiaugėsi nauju išbandymu.

Visiškai naują 30 km trasą išbandyti nusprendę narsuoliai šį išbandymą įveikė! Visi žygeiviai sėkmingai finišavo šią distanciją ir pabaigoje dalinosi įspūdžiais internete: „Nuoširdus ačiū už puikiai paruoštą trasą ir už vandenį, be kurio nebūtume nužygiavę ilgiausio maršruto“.

Dalyviai džiaugėsi organizatorių darbu.

Šį kartą prie žygio Kurtuvėnų regioniniame parke organizavimo prisidėjo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Šiaulių poskyrio nariai. Perskaičius atsiliepimus Gardelių sodybos puslapyje galima matyti, kaip žygeiviai džiaugėsi organizatorių pastangomis.

„Renginys- 10 balų! Viskas apgalvota, jauku, smagu, Tavimi rūpinasi, vien už muziką Jūs nusipelnote didžiausių pagyrimų! Ačiū už maršrutą, už puikų žymėjimą, už patogų atokvėpį pabaigoje ir galimybę atsigaivinti“, – įspūdžiais dalijosi žygeivė Kristina.

Žygio finiše žygeivių laukė pramogos sodyboje prie Gardelių.

Savo pasirinktą maršrutą įveikę žygeiviai sugrįžo į sodybą, kur jų laukė finišas. Atsiėmę savo diplomus ir partnerių dovanas žygeiviai neskubėjo išvykti namo ir laiką mieliau leido sodyboje, nes čia jų laukė gardi Gardelių košė ir maudynės vandenyje! Finišavus sodybos kiemelyje buvo galima girdėti pokalbius bei juokelius ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis.

Pramogų sodybos prie Gardelių komanda primena, jog Kurtuvėnų regioninis parkas atviras visus metus ir laukia jį atrasti atvykstančių žygeivių. Atsigaivinti bei apsistoti norintys poilsiautojai ar nuotykių ieškotojai nuolat laukiami Gardeliuose!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite