Angle down Atgal

Kuršėnų Jomarko edukacijos – nuo gėrybių kilimo, piešinių ant veidų iki tarakonų varžybų!

Šeštadienį Kuršėnuose organizuojamame 8-ąjame rudens gėrybių Jomarke bus daug kūrybinių veiklų. Bus kuriamas jau tradicija tapęs lauko ir daržo gėrybių kilimas "Baltijos keliui 30", o Šiaulių rajono savivaldybės įstaigos kvies mažus ir didelius, jaunus ir pagyvenusius išbandyti savo galimybes mene, sveikatos stiprinimo akcijose, pabūti su bendraminčiais ir net sudalyvauti stebint tarakonų varžybas!

Jaunimą kvies moderniai ir stilingai įrengta Jomarko erdvė su sėdmaišiais, muilo burbulais ir stalo futbolu. Jaunimas bus kviečiamas išbandyti piešimo ant odos edukaciją: jaunieji specialistai pieš ant veidukų visiems norintiems su tam skirtais dažais. Jau išbandyta, kad prie šio užsiėmimo susidaro net eilutės. Net ir pačios mažųjų mamos galės išbandyti savo gebėjimus piešti ir pačios galės pagražinti savo vaikus.

Kuršėnų kūrybos namai kvies išbandyti net kelias edukacijas – įstaigos būreliai kvies pažaisti žaidimus su mokinių ir mokytojų pagamintomis priemonėmis. Kuršėnų kūrybos namų jaunųjų gamtininkų būrelis organizuos gyvūnų paroda ir neįtikėtinai smagias tarakonų varžybas!

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka Jomarke įrengs gėlių sienelę, prie kurios visi norintys galės fotografuotis ir dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose bei saugoti atminčiai. Taip pat bibliotekininkės pamokys dekoruoti akmenukus guašu. Jomarke veiks ir bibliotekos paslauga: bibliotekininkės išduos knygas, norintiems pasiimti jas skaityti į namus.

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras kvies Jomarko dalyvius išbandyti ir pasimokyti audimo bei pynimo iš vytelių.

Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuras šventės metu visiems norintiems specialiu aparatu "Pico Smokelyzer Simple Co" galės patikrinti iškvėpiamo anglies monoksido kiekį plaučiuose, hidrauliniu rankos dinamometru pamatuos izometrinę griebimo jėgą. Sveikatos palapinėje vyks viktorina "Ar saugus kelyje?", kurios klausimai susiję su traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencija. Visuomenės sveikatos specialistės padiskutuos su dideliais ir mažais apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir kitus sveikos gyvensenos principus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite