Sportas2019 m. Gegužės 29 d. 09:37

Kuršėniškiai triumfavo Europos rankų lenkimo čempionate

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

85816

Pirmadienį Kuršėnų sporto klube “Edinas” vyko Europos rankų lenkimo čempionato dalyvių pagerbimas. Kuršėniškius sportininkus atvyko pasveikinti ir padėkoti už Kuršėnų vardo garsinimą sporto pasaulyje ir įteikti Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės dovanas jos padėjėja Ada Grakauskienė. Iš Europos čempionato grįžusius sportininkus pasveikino ir klubo "Edinas" nariai.

Gegužės 14-22 dienomis Graikijoje, Loutraki mieste, vyko 29-asis Europos rankų lenkimo čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Kuršėnų sporto klubo “Edinas” komanda. Iš viso į gimtąjį miestą parvežti trys sidabro ir vienas bronzos medalis.

Geriausius rezultatus pasiekė jaunimo kategorijoje startavusi 21-erių metų atletė Gabrielė Butautaitė. Ji rungėsi svorio kategorijoje iki 60 kilogramų. Tiek kaire, tiek dešine ranka labai nežymiai nusileidusi savo varžovei iš Rusijos, Gabrielė iškovojo dvi 2-ąsias vietas. O pasibaigus jaunimo kategorijai Gabrielė Butautaitė išbandė jėgas suaugusiųjų kategorijoje, tačiau ten sekėsi prasčiau: kaire ranka užimta 5-oji, o dešine – 6-oji vieta.

Kaire ranka 2-ąją vietą pavyko iškovoti ir Lukui Petkui. Jis svorio kategorijoje iki 80 kilogramų finale susitiko su Gruzijos atstovu. Deja, po atkaklios kovos lietuvis pralaimėjo. Dešine ranka Lukas Petkus jaunimo kategorijoje liko 5-oje vietoje.

Rokas Petkus dalyvavo -21 metų kategorijoje (-85 kg) ir įrodė esąs vertas bronzos medalio. Vienoje gausiausių kategorijų kaire ranka Rokas, nors nusileido dviems Gruzijos rankų lenkikams, iškovojo 3-iąją vietą. Dešine ranka Rokas Petkus iškovojo 6 vietą.

Suaugusiųjų kategorijoje ( -100 kg) startavęs Edikas Petkus kaire ranka iškovojo 7-ąją vietą. Dešine ranka Edikui Petkui sekėsi kiek prasčiau, jis liko 13-as.