Angle down Atgal

Kuris Zodiako ženklas gali būti vadinamas jūsų mirtinu priešu?

Juk būna, kad sutinkame žmogų ir iškart pajaučiame antipatiją. Ir, rodos, niekas negali mūsų su juo sutaikyti. Tam įtakos šiek tiek turi ir žvaigždės. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai yra bene mirtini priešai.

Avinas – Ožiaragis

Avinui patinka smagiai pabendrauti, tačiau Ožiaragio griežtumas ir savanaudiška prigimtis neleidžia jums rasti bendros kalbos su šiuo ženklo atstovais. Neapsigaukite dėl ramios Ožiaragio prigimties, nes giliai viduje jis galvoja planą, kaip kuo greičiau jūsų atsikratyti.

Jautis – Vėžys

Vėžys nuolatos galvos apie tai, kaip jaučiatės, todėl kartkartėmis pradės jus provokuoti net ne visai gražiais būdais. Neleiskite, kad jo įtarimai, prielaidos ir pesimizmas paveiktų jūsų savivertę.

Dvyniai – Mergelė

Niekada negebėjote užmegzti gerų santykių su žmonėmis, mėgstančiais teisti kitus, todėl stenkitės per daug nesiartinti prie žmogaus, gimusio po Mergelės ženklu. Ir tegul jo santūrumas jūsų neapgauna, nes Mergelė visada ieškos būdo, kaip jus paveikti visose srityse.

Vėžys – Dvyniai

Esate labai praktiškas, todėl veidmainiški ir nenuoseklūs Dvyniai savo elgesiu jus tik suerzins. Būkite atsargūs ir neleiskite jiems jumis manipuliuoti. Dvyniai yra gudrūs ir nesiilsės, kol jūsų nenugalės.

Liūtas – Skorpionas

Skorpionai labai dažnai turi ūmų charakterį, kuris dažnai virsta tiesiogine agresija. Bendrauti su jais yra tarsi žaisti su ugnimi. To daryti neverta. Todėl, jei jaučiate ilgalaikę negatyvią energiją iš Skorpiono, geriau visiškai nustoti su tuo žmogumi bendrauti.

Mergelė – Šaulys

Šaulys yra nerūpestinga ir šiek tiek narcistiškas ženklas. Jis bet kada gali visiškai be priežasties ir lengvai nutraukti santykius su jumis, todėl geriau tai padaryti pirmam.

Svarstyklės – Jautis

Jautis visada su jumis konkuruos. Atminkite, kad jis yra užsispyręs ir niekada nestos į jūsų pusę, jei tai jam nebus naudinga.

Skorpionas – Svarstyklės

Jus visada kankins jausmas, kad Svarstyklės nuo jūsų kažką slepia. Be to, amžinai teigiamas ir laimingas jų žvilgsnis vers galvoti apie „kaukę“, kurią šis ženklas nešioja ant veido.

Šaulys – Jautis

Jums nepatiks Jaučio tingumas ir jūs manysite, kad jis per daug nuobodus. Jautis įkūnija tuos bruožus, kurie jums atgrasūs.

Ožiaragis – Žuvys

Apie ką galvoja Žuvys? Jūs jų nesuprantate, todėl manote, kad svajinga ir idealistinė šio ženklo prigimtis yra daugiau silpnybė nei pranašumas.

Vandenis – Liūtas

Liūtas, skirtingai nei jūs, netiki, kad jūs esate teisus. Jis pats mėgsta būti dėmesio centre. Jūs manote, kad esate aukštesniame lygyje nei jis, tačiau iš tikrųjų esate labai panašūs.

Žuvys – Avinas

Agresyvūs ir šiurkštūs žmonės jus tik erzina. Aistringa Avino prigimtis kontrastuoja su švelnia jūsų asmenybe, todėl niekada nesutarsite vienas su kitu.

Žinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite