Angle down Atgal

Kuris 2020 metų mėnuo bus sėkmingiausias kiekvienam Zodiako ženklui?

Turbūt visi esame pastebėję, kad būna mums sėkmingesnių ir ne taip palankių laikotarpių. Juos iš anksto numatyti stengiasi astrologija. Žvilgtelėkime, kurie 2020 metų mėnesiai bus sėkmingiausi kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas

Gegužė ir spalis bus geri mėnesiai pakilti karjeros laiptais, susirasti naujų verslo partnerių ir išgauti sėkmės versle ar darbe apskritai. Šiais mėnesiais sudarytos sutartys bus labai perspektyvios, o bendradarbiavimas – ilgalaikis. Kitus svarbius sprendimus geriausia priimti birželio mėnesį.

Jautis

Daug lemtingų įvykių laukia gegužės mėnesį. Šiuo laikotarpiu astrologai jums prognozuoja pokyčius visose gyvenimo srityse: galbūt surasite sielos draugą ar naują darbą. Jei ketinate pradėti savo verslą, tai gegužė tam palankiausias metas. Na, o rugsėjį geriausia bus atsipalaiduoti.

Dvyniai

Birželį sulauksite unikalios galimybės žymiai pagerinti savo finansinę padėtį. Galbūt surasite papildomą pajamų šaltinį arba nuspręsite pradėti savo verslą. Šis mėnuo taip pat idealus kelionėms.

Vėžys

Sausis ir liepa yra palankūs mėnesiai aktyviai veiklai, tačiau jums labiausiai pasiseks balandžio mėnesį. Šį mėnesį jūsų karščiausiai puoselėjami norai išsipildys. Pajausite jėgų ir energijos antplūdį. Jei esate vienišas, yra didžiulė tikimybė sutikti savo išrinktąjį.

Liūtas

Didžiausia sėkmė jūsų laukia laukia liepos mėnesį. Likimas suteiks jums unikalią progą įgyvendinti drąsiausias idėjas. Pagerės finansinė padėtis, atsiras galimybė susirasti naują, perspektyvesnį darbą. Šiuo laikotarpiu turite stengtis būti socialiai aktyvūs.

Mergelė

Iki liepos jūsų gyvenime gali būti sunkus laikotarpis. Senas darbas ims slėgti, net mylimas žmogus taps našta. Reikės stengtis išmokti būti atviram viskam, kas nauja, o ne įsikibti praeities. Liepos mėnesį pavyks kardinaliai pakeisti karjerą. Rugpjūtį bus galimybė pagerinti finansinę padėtį.

Svarstyklės

Pavasarį venkite beprasmių išlaidų, tačiau rugpjūtį jau galėsite saugiai leisti pinigus. Visi šį mėnesį įvykdyti pirkiniai bus labai sėkmingi, todėl gerai juos apgalvokite. Be to, paskutinį vasaros mėnesį gali pasitaikyti galimybė pakilti karjeros laiptais.

Skorpionas

Iki vasaros pabaigos pastebimų pokyčių nenusimato: viskas bus stabilu, be pakilimų ir nuosmukių. Tačiau nuo rugsėjo galite tikėtis teigiamų pokyčių. Atsiras naujos perspektyvos ir galimybės. Verslo partneriai siūlys pelningus projektus. Galbūt iškeliausite į užsienį pas gimines ar draugus. Apskritai kelionės bus labai sėkmingos.

Šaulys

Spalis jums bus svarbus metas. Galbūt tapsite tėvais ar seneliais. Taip pat atsiras papildomas pajamų šaltinis. Metų pabaiga bus geriausias laikas ilgalaikėms investicijoms.

Ožiaragis

Geriausias ir palankiausias mėnuo jums bus vasaris. Ambicingiausius planus geriausia vykdyti pirmąjį metų ketvirtį. Antroje 2020 metų pusėje gali ištikti sąstingis, todėl verta aktyviau padirbėti dabar.

Vandenis

Jei jau seniai svajojate apie paaukštinimą, tada geriausia apie tai pasikalbėti su viršininku vasario mėnesį. Tai bus sėkmingiausias mėnuo karjeros atžvilgiu.

Žuvys

Rugsėjo ir spalio mėnesiai atneš naudingų pažinčių ir partnerių pasiūlymų. Galimas pagausėjimas ir šeimoje. Apskritai antroji metų pusė jums bus sėkmingesnė nei pirmoji.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite