Angle down Atgal

Kuriems Zodiako ženklams bus šventiška rudens pabaiga?

Kai kuriems Zodiako ženklams niūrus lapkritis bus sėkmingas, džiugins juos savo spalvomis ir lamingais momentais. Ypatinga sėkmė lapkritį lydės 3 Zodiako ženklus.

JAUTIS (04 21–05 20)

Paskutinį rudens mėnesį Jautis bus kupinas jėgų ir savo produktyvumu įkvėps kitus svarbiems darbams.

Šio Zodiako ženklo atstovai lapkritį bus tokioje būsenoje, kad jie norės imtis naujų, įdomių projektų, užmegzti pažintis su žmonėmis, plėsti savo draugų ratą ir visiems teikti savo pagalbą.

Tačiau ir šiems veiksmams bus reikalingas saikas. Patartina stengtis išlaikyti protingą balansą tarp savo pajėgumų ir kitų žmonių poreikių.

Atsiras galimybė vystyti projektus ir sudaryti naujus planus kitiems metams. Koreguoti savo svajonių niekada nebūna per vėlu todėl galima rengti apytikrius planus. Perspektyvus bendradarbiavimas gali nulemti naudingus sandėrius.

Jaučio energija liesis per kraštus. Vadovai ir bendradarbiai bus sužavėti jo naujų idėjų. Tačiau neverta susikoncentruoti vien ik į darbą ir iš jo siekti malonumo.

Gyvenime egzistuoja ir nuostabesnių dalykų, kuriems verta skirti brangų laiką. Kartkartėmis patartina atidėti darbinius reikalus ir daryti tai, kas padeda tapti laimingiems.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams prasideda laimingas periodas. Jiems svarbu bus tik susidoroti su pagrindiniu uždaviniu. Dangaus kūnų konsteliacija išprovokuos jų gyvenime reikšmingas permainas.

Patartina pasisemti kantrybės ir kontroliuoti tai, ką gali prižiūrėti savarankiškai.

Lapkritį neliks nė pėdsako buvusios įtampos. Beprasmiškas blaškymasis nieko gero neduoda, juk galima atsidurti visai ne ten, kur ketinote patekti. Visata ir taip puikiai žino, kur reikia traukti Svarstyklėms.

Tolimos kelionės ir grandioziniai atradimai dar ateityje. Dabartinės permainos padės Svarstyklėms suprasti savo būseną ir troškimus.

Kad pasijustų visiškai laimingos, joms reikia rūpintis tik savo asmeniu. Rudens pabaigoje Svarstyklėms įsivyraus ramus ir palaimingas etapas.

Romantikos sferoje bus tikras anšlagas. Reikės tik pašalinti nereikalingus barjerus, kuriais Svarstyklės buvo apsistačiusios savo širdį. Ir leisti sau kurti nuoširdžius, sąžiningus ir šiltus santykius. Labai svarbu nebijoti įsileisti į savo širdį naujos meilės, kad ir kokius nusivylimus teko patirti praeityje.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Radikalūs pokyčiai padarys Skorpioną gyvenimą ryškų ir intensyvų. Rudens pabaiga – dvasinis periodas, kai atsiras galimybių užmegzti partnerystės santykius ir susidoroti su sunkumais.

Astrologai rekomenduoja paspartinti žingsnį ir negaišti laiko tokiems dalykams, kurie dar tik projektuojami. Svarbius sprendimus verta apsvarstyti, kitaip kils pavojus pridaryti grubių klaidų.

Visiškos laimės pojūtis atsiras kartu su naujais santykiais. Planetų išsidėstymas skatins meilės intrigas.

Teigiama energija padės išgyventi jausmus, kuriuos Skorpionas anksčiau taip bijojo parodyti. Mylimas žmogus pateiks malonų siurprizą.

Ir visiškai vieniši šio Zodiako ženklo atstovai gali tikėtis rudens pabaigoje netikėtų pažinčių, kurios sušildys jų širdis ir įžiebs meilės kibirkštis.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite