Angle down Atgal

Kurie Zodiako ženklai nuolat vėluoja? Sužinokite!

Daugelis Zodiako ženklų atstovų nekenčia ilgai laukti. O kai kurie iš jų patys vėluoja. Tai turbūt skamba keistai, tačiau tiesa priklauso nuo jūsų Zodiako ženklo. Kiek punktualus esate ir ar esate pasirengęs atvykti į paskirtą vietą nustatytu laiku.

Šiandien sužinosime, kurie Zodiako ženklai nežino, kaip būti punktualiais ir visada visur vėluoja, pradedant nuo mokyklos ir baigiant susibūrimais artimųjų rate.

Kas tie žmonės, kurie nuolat vėluoja? Galbūt jūsų Zodiako ženklas bus šiame sąraše? Patikrinkime!

Jautis

Pirmasis zodiako ženklas mūsų viršuje tarp dažniausiai vėluojančių žmonių yra Jautis. Šio Zodiako ženklo atstovai ne kartą yra patekę į lėčiausių Zodiako ženklų sąrašus.

Ir iš tikrųjų Jautis yra lėtas ir tokia yra jo prigimtis, tiesiog taip atsitiko. Šio zodiako ženklo atstovai visada ir visur vėluoja, nors žada atvykti laiku ar dar anksčiau nei visi kiti, tačiau iš tikrųjų jie labai ilgai ruošiasi ir negali atsirasti paskirtoje vietoje nustatytu laiku.

Jautis bando teisingai apskaičiuoti visą savo laiką, kad viskas būtų laiku, bet galų gale neturi pakankamai laiko viską spėti. Kad galėtų kontroliuoti savo veiksmus, jam reikia artimo žmogaus, esančio šalia, kuris nuolat jį skubintų ir sakytų, ką daryti.

Kitaip Jaučio atstovai paprasčiausiai nebus laiku ir pasirodys kaip visiški lėtapėdžiai. Šio zodiako ženklo atstovas visada sako, kad iš tikrųjų vėluos. Pavyzdžiui, likus 5 minutėms iki susitikimo, be abejo, telefone pamatysite teksto pranešimą iš jo ir jis pasakys kažką panašaus į: „Aš vėluosiu 10–15 minučių, atsiprašau“.

Svarstyklės

Antroje vietoje tarp tų, kurie nuolat vėluoja, yra Svarstyklių atstovai. Svarstyklės yra labai orūs žmonės. Jie nuolat būna užsisvajoję, ir būtent ši savybė neleidžia jiems laiku atvykti į paskirtą vietą.

Šio Zodiako ženklo atstovai nepripažįsta, kad vėluoja, nors iš tikrųjų Svarstyklių zodiako ženklas gali atvykti pavėlavę ne vieną valandą. Ne, šie žmonės nepripažįsta, kad vėluoja. Reikalas tas, kad šio zodiako ženklo atstovai visada yra tikri, kad paskirtas laikas buvo būtent tas, kada jie atvyko.

Ir jūs negalite įtikinti Svarstyklių, kad yra priešingai. Ir yra tik viena išeitis iš tokios mistinės nesuprantamos situacijos. Susitartą laiką galite nustatyti vaizdo įraše arba pranešime. Nėra kitos išeities iš šios situacijos.

Gal tik vaizdo įrašo ar sms atveju šio zodiako ženklo atstovai galės atsiminti, kad būtent jie pamiršo ar meluoja. Todėl būkite atsargūs, kai susiduriate su Svarstyklėmis. Atminkite, kad jie mėgsta dar bent kelias valandas pridėti prie susitikimo.

Žuvys

Ir pagaliau, paskutinės šiame sąraše yra Žuvys. Taip, būtent Žuvys laikomos tomis, kurios visada vėluoja. Žuvys iš prigimties yra labai lėtos ir neskubančios. Šio zodiako ženklo atstovai visada atsikelia prieš 3–4 valandas, kad turėtų laiko viską padaryti. Bet net toks požiūris kartais neišgelbėja jų nuo neišvengiamo vėlavimo.

Kiekvieną kartą, kai vėluojama, Žuvys randa du pasiteisinimus. Arba šis paprastas primityvus „aš visiškai pamiršau ir mano susitikimas iškrito iš galvos“, arba „aš išgelbėjau katę, ji buvo įstrigusi medyje, nes aš negalėjau pravažiuoti“.

Tai yra Žuvys. Žinoma, tokie pasiteisinimai yra ypač reti, nes patys šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi nevėluoti ir kartais jiems net pasiseka. Svarbu tai, kad Žuvys yra labai atsakingos ir labai svarbios kiekviename susitikime ir kiekviename versle.

Bet kartais jūs vis tiek galite išgirsti iš jų panašius (minėtus) juokingus pasiteisinimus, kurie kartais sukelia juoką, o ne pykčio bangą. Dabar jūs žinote, kad Žuvys gali vėluoti ir susidurti su keista situacija, dėl kurios jos vėluoja. Būkite dėmesingi jiems, kad jie nevėluotų, stenkitės nuolat skambinti ir kontroliuoti pasiruošimo procesą.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite