Angle down Atgal

Kurie maisto produktai gali padėti numalšinti rėmenį? Sužinokite

Numalšinti rėmenį kartais yra gana sudėtinga užduotis. Rėmuo yra skausmingas deginimo pojūtis krūtinėje ar gerklėje. Jis atsiranda, kai skrandžio rūgštis veikia stemplės gleivinę. Yra produktų, kurie gali palengvinti rėmenį, bet yra ir tokių, kurie, atvirkščiai, jį sukelia.

Kokių maisto produktų nevartoti, jei skauda rėmenį?

Pomidorų;

Citrusinių vaisių;

Česnakų, svogūnų;

Kavos;

Aštrių pipirų;

Pipirmėtės;

Tamsaus šokolado;

Gazuotų gėrimų.

Turite išnagrinėti savo kūną ir suprasti, kurie iš šių produktų yra jūsų rėmens skausmo priežastis. Taip pat svarbu suprasti, kad rėmuo gali kilti ir nuo kitų maisto produktų, nes kartais svarbu ne pats maistas, o ta akimirka, kai jį valgote. Pavyzdžiui, jei valgėte prieš miegą, padidėja tikimybė, kad jus kankins rėmens skausmas.

Kokie maisto produktai padeda numalšinti rėmenį?

Bananai;

Melionai;

Avižinių dribsnių košė;

Kefyras;

Pilno grūdo duona;

Figos;

Žalios daržovės;

Bulvės;

Petražolės.

Rėmuo dažnai gali atsirasti ryte, kai skrandis dar yra tuščias, o jūs staiga išgėrėte kavos ar suvalgėte greipfrutą. Neturėtumėte pradėti savo pusryčių tokiu maistu. Geriau išsivirkite avižinių dribsnių košę, o bananus naudokite kaip vaisius.

Jei rėmens skausmas jums labai dažnas reiškinys, tuomet būtinai turite pasikonsultuoti su savo gydytoju, nes problema gali būti daug rimtesnė. Neignoruokite savo kūno signalų!

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite