Angle down Atgal

Kuriame prekybos centre populiariausios prekės parduodamos žemiausiomis kainomis?

Keliaujantieji į parduotuvę maisto produktų trokšta ne tik pernelyg ilgai neužtrukti eilėje prie kasos, bet ir išleisti kuo mažiau pinigų. Renkantis prekes dažnas pirkėjas atkreipia dėmesį į skelbiamas nuolaidas ir akcijas. Atliktas prekių kainų tyrimas atskleidžia, kur populiariausias prekes galima įsigyti žemiausiomis kainomis specialiai nesivaikant akcijomis pažymėtų prekių etikečių.

Palyginus pasirinktų prekių krepšelio kainų vidurkius skirtinguose prekybos tinkluose, paaiškėjo, jog pigiausiai galima apsipirkti „Lidl“ prekybos tinkle, kuriame už minėtuosius produktus pirkėjui tektų sumokėti apie 30,14 eurų. Tuo metu „Maxima“ prekybos tinkle vidutinė krepšelio kaina šiek tiek didesnė – 30,29 eurai. Apsiperkant „Norfa“ prekybos tinklo parduotuvėse minėtųjų prekių krepšelis pirkėjui atsieitų vidutiniškai 30,94 eurus. Dar didesnę pinigų sumą tektų išleisti IKI prekybos tinklo parduotuvėse, kuriose visų produktų kaina siekia vidutiniškai 32,95 eurus. Atlikto tyrimo duomenys rodo, jog brangiausiai tektų apsipirkti „Rimi“ prekybos tinkle, kuriame vidutinė minėtojo krepšelio kaina pati didžiausia – 33,84 eurai.

Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, matyti, jog prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse visuose išvardytuose miestuose prekės buvo įsigytos už vienodą pinigų sumą – 30,14 eurų. „Maxima“ prekybos tinklo parduotuvėse prekių krepšelio kaina taip pat nesiskyrė – visur buvo sumokėta po 30,29 eurus. Tuo metu „Norfa“ tinklo parduotuvėse mažiausiai buvo sumokėta 30,85 eurus apsipirkus Šiauliuose, o daugiausiai – Kaune, sumokėjus už prekes 31,02 eurus. IKI tinklo parduotuvėse pigiausiai buvo apsipirkta Šiauliuose, už visas prekes sumokėjus 32,89 eurus, o brangiausiai – Kaune ir Panevėžyje, kur to paties prekių krepšelio kaina buvo 32,98 eurai. Brangiausiame pagal tyrimo rezultatus prekybos tinkle „Rimi“ pigiausiai buvo apsipirkta Kauno parduotuvėje, sumokėjus 33,41 eurą, o daugiausiai pinigų išleista Panevėžyje, apsipirkus už 34,14 eurų.

Kauno gyventojai gali apsipirkti pigiausiai, o panevėžiečiams tenka sumokėti daugiau

Atliktas tyrimas leidžia manyti, jog pigiausiai dažno vartojimo prekių krepšelį gali įsigyti kauniečiai, savo miesto parduotuvėse už minėtąsias prekes sumokėdami vidutiniškai 31,57 eurus, o daugiausiai už analogišką prekių krepšelį sumokėtų panevėžiečiai, kuriems vidutiniškai tektų išleisti apie 31,71 eurą.

Pigiausi pieno produktai bei gėrimai „Lidl“ ir “Maxima“ parduotuvėse, o mėsa – „Lidl“

Išanalizavus konkrečių produktų grupių kainas paaiškėjo, jog pieno produktus už mažiausią kainą siūlo „Lidl“ ir „Maxima“ prekybos tinklai, tuo metu brangiausiai šiuos produktus tektų įsigyti „Rimi“ tinklo parduotuvėse. Pigiausiai mėsa parduodama „Lidl“ parduotuvėse, o brangiausiai ji kainuoja „Rimi“ prekybos tinklo parduotuvėse. Pigiausių grūdinių produktų reikėtų ieškoti „Maxima“ prekybos vietose, o daugiausiai pinigų už minėtuosius produktus reikėtų sumokėti apsiperkant „Lidl“ tinklo parduotuvėse. Pigiausių gėrimų galima įsigyti „Lidl“ ir „Maxima“ tinklo parduotuvėse, o brangiausiai šios kategorijos prekės kainuoja „Rimi“ prekybos tinklo parduotuvėse. Likusieji produktai už patrauklias kainas gali būti įsigyti „Lidl“ tinklo prekybos vietose, o daugiausiai už juos tektų sumokėti apsiperkant IKI parduotuvėse.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite