Angle down Atgal

Kuriamas bendras ignaliniečių nuotraukų albumas

Visai neseniai Facebook nuvilnijo iššūkis, kuomet kėlėme savo vaikystės nuotraukas. Buvo įdomu pamatyti, kaip laikas pakeitė žmones, aprangą, lyginome praeitį ir dabartį. Nuotraukos tuo ir įdomios, nes jos vienintelės gali akimirką užšaldyti laike. Mes norime surinkti nuotraukas, kuriose Jūs esate nusifotografavę pačioje Ignalinoje ar kurioje nors Ignalinos rajono vietoje, nesvarbu, ar esate rajono gyventojai, ar svečiai.

Esame tikri, kad Jūsų foto albumai dar neužkišti į tolimiausią spintos kamputį, todėl kviečiame dar kartą juos perversti. Kviečiame jungtis prie Facebook grupės „Aš Ignalinoje“ (nuoroda https://bit.ly/34icvOp) ir dalintis tomis užšaldytomis akimirkomis. Visos nuotraukos įdomios, nesvarbu nei kada, nei kur, nei su kuo. Svarbu tik vieta – Ignalina ar Ignalinos rajonas.

Publikuodami parašykite, kurioje vietoje nufotografuota, galbūt net žinosite laiką, nuotraukos autorių, o gal buvo įdomios fotografavimo aplinkybės.

Pirmąja nuotrauka pasidalino bibliotekininkė Laima Banienė, joje 1989 metų birželio 1 diena (Vaikų gynimo diena Ignalinoje).

Kurkime kartu bendrą mūsų – ignaliniečių nuotraukų albumą!

Ignalinos rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite