Angle down Atgal

Kur šukuoti šunis ir kur dėti šunų vilnas?

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Prieš kelias dienas ėjau pasivaikščioti. Eidamas taku, kurį išmynė žmonės, pamačiau šalia tako prišukuota šuns vilnų. Iškilo klausimas, ar galima šukuoti šunis bet kur ir palikti nesurinktus plaukus?

Kaip tik tuo momentu ėjo praeivis, vesdamas šuniuką, tai aš jam daviau tą klausimą. O jis man atrėžė, kad valdžia tegu nurodo kur tokias vilnas priduoti? Į kalbas nesileido ir susinervines nuėjo vedinas gana nemažą šuniuką. Bet, gerai pagalvojus, ir iš tikro, o kur dėti nušukuotas šuns vilnas?

Mano supratimu, tai juk čia yra visai paprastas dalykas. Sušukuotas vilnas surinkti į maišelį ir įmesti į atliekų konteinerį. Dar vieno dalyko reikia nepamiršti, kad šuns plaukai yra žalingi. Prisimenu iš vaikystės atvejį, kada kažkokiu tai būdu pagyvenusiam žmogui pateko į burną, o iš ten į skrandį šuns plaukas, kuris pakenkė sveikatai. Prireikė net daktaro, kuris davė kokių tai vaistų skrandžio išvalymui.

Man atrodo, kad kiekvienam šuns savininkui reikėtų įteikti atmintines, kaip laikyti savo gyvūnėlius, kad nekenktų kaimynams ir aplinkai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite