Angle down Atgal

Kur pražuvo moteriškas drovumas?

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Gana dažnai tenka praeti pro rūkymo vietas ir beveik kiekvieną kartą tenka matyti dūmus pučiančias moteris ir merginas. Dabar kaip ir mada tapo kartu su vyrais traukti net elektronines pypkes.

Štai prieš kelias dienas einant pro  „Akropolio“ rūkymo vietą net nustebau. Pūtė dūmus vienas vyras ir trys moterys. O štai einant pėsčiųjų bulvaru, neretai galima pastėbėti ant suoliukų sėdinčias ir kartu su vyrais geriančias ir rūkančias moteris. Niekas jų nedrausmina, nesugėdina. Policija čia nesilanko. Visa tai mano vaikai ir paaugliai. O paskui stebimės, kad net vaikai pradeda traukti dūmus.

Prieš 70 metų, aš pats dar būdamas vaikas, pastėbėdavau, kaip viena kita moteris įlįsdavo į kokį užkampį ir labai jau slaptai iš savo „muftos“ išsitraukdavo šiaudo storumo cigaretę  ir slapčia parūkydavo. Tais laikais visuomenė labai negerbė tokių pypkojančių damų. Mat tais laikais vyravo „drovumo“ taisyklės.

Pamatęs rūkančias jaunas mergaites, kartais joms paaiškinu, kad šiandien jūs gražios ir veidai rožiniai, bet jeigu trauksite tuos nikotino nuodus, tai veidai taps panašūs į rusiškų kerzavų batų odą, o plaučiai ir visas organizmas taps labai pavojingas jūsų būsimiems vaikeliams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite