Angle down Atgal

Kupiškio savivaldybė lauks grįžtančių bent vieno iš vadovų

Vakar Kupiškio rajono savivaldybėje mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas Algirdas Notkus darbe nepasirodė. Tad savivaldybė ir toliau lieka be faktinio vadovo.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja laikinai einanti administracijos direktoriaus pareigas Ingrida Bernatavičienė patikino, kad tarybos politikai sprendžia šį klausimą. „Jie vadovaudamiesi vietos savivaldos įstatymu, bei rajono tarybos reglamentu gali inicijuoti neeilinį tarybos posėdį ir priimti sprendimą, ar paskirti vieną iš tarybos narių laikinai eiti pareigas. Šiuo metu kaip tik tarybos nariai diskutuoja, o koks bus sprendimas, matysime“, – sako I. Bernatavičienė.

Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyriaus pirmininkas, LSDP frakcijos pirmininkas Augenijus Cesevičius Aukštaitijos naujienų portalui AINA teigė, kad priimtas sprendimas laukti.

„Ankščiausiai tarybos posėdį galime sušaukti balandžio 2 d., o balandžio 8 d. spręsis klausimas dėl mero Dainiaus Bardausko laikino nušalinimo nuo pareigų, todėl nusprendėme laukti. Gal per tą laiką grįš ir mero pavaduotojas į darbą. Toks yra šiandien nuotoliniu būdu priimtas valdančiosios koalicijos sprendimas kuriam pritarė ir Vyriausybės atstovas Panevėžio apskrityje“, – sakė A. Cesevičius.

Tarybos narys patikino, kad šiuo metu savivaldybės administracija ir biudžetinės įstaigos dirba numatytu rėžimu, o būtinos situacijos spręsti kažkokių neatidėliotinų klausimų nėra. „Jei situacija keisis ir bus būtinybė, mes priiminėsime sprendimus įstatymo numatyta tvarka“, – sakė A. Cesevičius.

Penktadienį Kupiškio savivaldybė liko be vadovo. Išvakarėse sušlubavo Kupiškio rajono mero pavaduotojo, laikinai einančio mero pareigas Algirdo Notkaus sveikata ir jis buvo paguldytas į ligoninę.

Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas teismo sprendimu yra laikinai nušalintas nuo pareigų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite